ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/04/01 13:16:02
سرویس اقتصادی
فرشادان:

پرداخت حقوق های نجومی در هر دولتی غیرقابل توجیه است/اشرافی گری به رویه ای معمول در بین مسئولان تبدیل نشود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پرداخت حقوق های نجومی در هر دولتی غیرقابل توجیه است،گفت:مجلس با استفاده از اختیارات قانونی خود جلوی تداوم شیوه های پرداخت نامتعارف را خواهد گرفت.
پرداخت حقوق های نجومی در هر دولتی غیرقابل توجیه است/اشرافی گری به رویه ای معمول در بین مسئولان تبدیل نشود عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پرداخت حقوق های نجومی در هر دولتی غیرقابل توجیه است،گفت:مجلس با استفاده از اختیارات قانونی خود جلوی تداوم شیوه های پرداخت نامتعارف را خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100031333804.jpg پرداخت,حقوق,های,نجومی,در,هر,دولتی,غیرقابل,توجیه,است/اشرافی,گری,به,رویه,ای,معمول,در,بین,مسئولان,تبدیل,نشود Icana

سیدمهدی فرشادان درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه دورشدن از ارزش ها و روحیه انقلابی عامل بسیاری از مشکلاتی است که امروز دامنگیر کشور شده اند،گفت:کسانی که اوایل انقلاب را به یاد دارند،خوب می دانند که در آن زمان اشرافی گری از مذموم ترین رفتارها بود که مردم از آن گریزان بودند.

نماینده مردم سنندج،دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی افزود:اداره کشور دراوایل انقلاب و دوران هشت سال دفاع مقدس با روحیه جهادی و انقلابی مردم و مسئولان محقق شد که علت پیدا شدن این روحیه سطح زندگی تقریبا برابر مسئولان ارشد نظام با اقشار مختلف مردم بود.

 

دور شدن از ارزش های انقلابی و تمایل به اشرافی گری به رویه ای معمول در بین مسولان تبدیل شده است

وی ادامه داد: در آن دوران محرومیت ها و برخورداری ها بالسویه بین مردم تقسیم شده بود که این پدیده باعث اتحاد و یک دلی مردم و غلبه بر مشکلات و نارسایی ها شده؛زیرا اگر دردی بود درد مشترک بود.

فرشادان با اشاره به اینکه متاسفانه با دور شدن برخی مسئولان از ارزش های انقلابی و لغزش از مسیر صواب،تمایل به اشرافی گری نه تنها آغاز بلکه امروز به ناحق به رویه ای معمول تبدیل شده و حتی برخی از قانون شکنان بدان افتخار نیز می کنند،تاکید کرد: عزم مجلس دهم در برخورد با تخلفاتی نظیر فیش های حقوقی برخی مسئولان که در آنها پرداخت های نجومی تصویب و دریافت شده، بسیار جدی است.

 

مجلس با استفاده از اختیارات قانونی خود جلوی تداوم شیوه پرداخت نامتعارف را خواهد گرفت

وی افزود:به مردم اطمینان می دهیم که مجلس با بکارگیری بیش ترین توان و اختیارات قانونی خود جلوی تداوم این شیوه پرداخت نامتعارف را خواهد گرفت.

این نماینده مردم درمجلس دهم،با عنوان اینکه پرداخت این مبالغ نامتعارف در هر دولتی که صورت بگیرد مذموم و غیرقابل توجیه است، تاکید کرد: نباید در دولت کنونی این رویه ناصواب تحت هر عنوانی ادامه یابد.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: برخورد با این شیوه عمل مذموم باید توام با صبر و دقت باشد تا آبروی مسلمانی به ناحق ریخته نشود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet