هدر اصلی
1395/04/01 12:37:58
سرویس دیگر رسانه‌ها
خوانساری:

دولت و مجلس پذیرای پیشنهادهای بخش خصوصی هستند

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: خوشبختانه این آمادگی نیز در دولت و مجلس وجود دارد که پذیرای پیشنهادهای بخش خصوصی باشند.
دولت و مجلس پذیرای پیشنهادهای بخش خصوصی هستند رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: خوشبختانه این آمادگی نیز در دولت و مجلس وجود دارد که پذیرای پیشنهادهای بخش خصوصی باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101099370221.jpg دولت,و,مجلس,پذیرای,پیشنهادهای,بخش,خصوصی,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از شانا، مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران، در دیدار با اعضای هیئت مدیره تشکلهای اقتصادی بخش خصوصی، با اشاره به سال سخت ١٣٩٤ برای اقتصاد کشور، ابراز امیدواری کرد که امسال، براساس پیش‌ بینیها، رونق اقتصادی شکل گرفته و نرخ رشد نیز به حدود پنج درصد افزایش یابد.

وی با اشاره به آغاز به کار مجلس دهم، افزود: خوشبختانه مجلس که به تازگی کار خود را آغاز کرده، مجلسی اعتدالی است و امیدواریم بتوانیم مطالبات منطقی بخش خصوصی را از طریق دولت و مجلس دریافت کنیم، البته لازمه این مطالبه‌ گری، افزایش ارتباط اتاق بازرگانی با تشکلها و یک صدا شدن بخش خصوصی است.

خوانساری از هیئت رئیسه تشکلهای بخش خصوصی درخواست کرد که با مطالعات کارشناسی، مشکلات موجود در حوزه‌ های فعالیت خود را شناسایی کنند تا از طریق اتاق بازرگانی همراه با راهکارهای پیشنهادی به دولت و مجلس بازتاب داده شود، خوشبختانه این آمادگی نیز در دولت و مجلس وجود دارد که پذیرای پیشنهادهای بخش خصوصی باشند.

رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به این که اتاق تهران در حال برطرف کردن مشکلات بخش خصوصی در فضای کسب‌ و کار است، تصریح کرد: در روزهای اخیر و در جریان برگزاری جلسه هیئت نمایندگان اتاق تهران، بیانیه‌ای در مورد نرخ ارز صادر کردیم و خواستار تک‌ نرخی شدن آن در یک بازده زمانی مشخص شدیم، همچنین ١٠ راهکار برای رفع مشکلات فعالان اقتصادی به ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ارسال شد تا درباره آن تصمیم گیری کنند.

وی عنوان کرد: خواسته اتاق تهران این است که همکاری میان اتاقها و تشکلها بیشتر شود و مشکلاتی که در حوزه‌ های مختلف مانند مالیات، نرخ ارز، نظام بانکی، یارانه‌ ها، تامین اجتماعی و غیره وجود دارد یا مسائل ناشی از بزرگ بودن دولت، زودتر و بهتر شناسایی و برای حل آن راهکار ارائه شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet