هدر موبایل
1395/04/01 13:14:48
سرویس صحن
در پاسخ به تذکر آیین نامه ای احمدی لاشکی مطرح شد:

توضیحات پزشکیان در مورد نطق‌های میان دستور جلسه علنی امروز

پزشکیان در پاسخ به تذکر آیین نامه ای در رابطه با عدم قرائت نطق میان دستور نمایندگان مجلس ضمن پذیرش تذکر آن را به دلیل فشردگی دستور جلسه امروز دانست.
توضیحات پزشکیان در مورد نطق‌های میان دستور جلسه علنی امروز پزشکیان در پاسخ به تذکر آیین نامه ای در رابطه با عدم قرائت نطق میان دستور نمایندگان مجلس ضمن پذیرش تذکر آن را به دلیل فشردگی دستور جلسه امروز دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100469374026.jpg توضیحات,پزشکیان,در,مورد,نطق‌های,میان,دستور,جلسه,علنی,امروز Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قاسم احمدی لاشکی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 1 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه ای گفت: طبق ماده 109 آیین نامه داخلی مجلس در هر جلسه علنی باید سه نفر به ایراد نطق میان دستور و دو نفر به ایراد نطق اضطراری بپردازند.

نماینده مردم چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید هیأت رئیسه اجازه می داد که نطق میان دستور نمایندگان به انتهای جلسه موکول شود و در ادامه با توجه به پایان وقت از قرائت آن صرف نظر شود. اتفاقی که امروز رخ داد اشکال اساسی دارد و انتظار می رود در جلسات آتی برنامه ریزی لازم در رابطه با جلوگیری از تکرار آن صورت گیرد.

مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ ضمن پذیرش تذکر آیین نامه ای گفت: اتفاقی که امروز رخ داد به دلیل فشردگی دستور کار جلسه بود و متأسفانه زمانبندی مناسب در رابطه با نطق میان دستور نمایندگان مجلس لحاظ نشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet