هدر موبایل
1395/04/01 13:25:08
سرویس صحن
بائوج لاهوتی:

مسئولان درب انبارهای چای تاریخ گذشته را پلمب کنند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با انتقاد از توزیع چای های تاریخ گذشته گفت: ادامه روند فعلی در خصوص چای های تاریخ گذشته تولید ملی را به مخاطره می اندازد.
مسئولان درب انبارهای چای تاریخ گذشته را پلمب کنند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با انتقاد از توزیع چای های تاریخ گذشته گفت: ادامه روند فعلی در خصوص چای های تاریخ گذشته تولید ملی را به مخاطره می اندازد. https://cdn.icana.ir/d/019/87540.jpg مسئولان,درب,انبارهای,چای,تاریخ,گذشته,را,پلمب,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (سه شنبه یکم تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری با استناد به بند 11 ماده 24، گفت: هیات رئیسه باید در حین بررسی طرح ها و لوایح به سخنان موافقان و مخالفان توجه کند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از توزیع چای های سنواتی، افزود: متاسفانه چای هایی که قابل شرب نیست به خورد مردم داده می شود.

وی خطاب به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی، تصریح کرد: همه مسئولان باید با هم بسیج شده ودر انبارهای چای تاریخ گذشته را پلمب کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، یادآور شد: ادامه روند فعلی در خصوص چای های تاریخ گذشته تولید ملی را به مخاطره می اندازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet