هدر موبایل
1395/04/01 14:52:59
سرویس فرهنگی
دلخوش:

دست‌های پشت پرده در لغو اردوهای تیم ‌ملی فوتبال/ ثبات تصمیم‌گیری در حوزه ورزش وجود ندارد

نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس از تصمیمات لحظه‌ای در عرصه ورزش انتقاد کرد و گفت: لغو اردوهای تیم ‌ملی کشورمان نشان می‌دهد دست‌های پشت پرده این عرصه اجازه رشد ورزش قهرمانی کشور را نمی‌دهند.
دست‌های پشت پرده در لغو اردوهای تیم ‌ملی فوتبال/ ثبات تصمیم‌گیری در حوزه ورزش وجود ندارد نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس از تصمیمات لحظه‌ای در عرصه ورزش انتقاد کرد و گفت: لغو اردوهای تیم ‌ملی کشورمان نشان می‌دهد دست‌های پشت پرده این عرصه اجازه رشد ورزش قهرمانی کشور را نمی‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106935194882.jpg دست‌های,پشت,پرده,در,لغو,اردوهای,تیم,‌ملی,فوتبال/,ثبات,تصمیم‌گیری,در,حوزه,ورزش,وجود,ندارد Icana

سید کاظم دلخوش اباتری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن انتقاد از عدم برنامه‌ریزی مناسب در حوزه ورزش قهرمانی کشور، گفت: لغو اردوی تیم ‌ملی کشورمان در ارمنستان و سپس اتریش، آن هم در آخرین لحظات جای تعجب دارد و نشان می‌دهد دست‌های پشت پرده این عرصه اجازه رشد ورزش قهرمانی کشورمان را نمی‌دهند.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید مسائل ورزشی را به عرصه سیاست آغشته کرد، اظهار کرد: متاسفانه روال تصمیمات لحظه ای آن هم در زمان های حساس طی چند سال گذشته و تاکنون ادامه داشته است.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه موضوع اخلاق در عرصه ورزش کشور کم رنگ شده است، افزود: می توان اذعان کرد که در زمینه برنامه ریزی منسجم و دقیق که موجب رشد و رونق در ورزش قهرمانی کشورمان شود هنوز به بلوغ و توسعه کامل نرسیده ایم.

نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مسئولان مربوطه باید ضمن حمایت از تیم ملی کشورمان، با هماهنگی بیشتر از بروز مشکلات و ایجاد دغدغه در بین جامعه کشورمان جلوگیری کنند زیرا مسابقات مرتبط با جام جهانی جزء موارد قابل توجه برای عموم مردم است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ پس از آنکه فدراسیون فوتبال در بیانیه‌ای اعلام کرد برنامه اردوی تیم ملی فوتبال در کشور ارمنستان لغو شده است، سفر تیم ملی به اتریش که قرار بود 15 تیرماه صورت بگیرد هم لغو شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet