هدر موبایل
1395/04/09 13:46:43
سرویس اقتصادی
قره خانی:

نوبت بررسی فیش حقوقی مدیران نفتی فرا رسیده است

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،گفت: به زودی از مسئولان وزارت نفت دعوت می شود تا درمورد انتشار اخبار فیش های حقوقی نجومی مدیران این وزارتخانه و تنویر افکار عمومی گزارشی از میزان حقوق و دریافتی های خود ارائه دهند.
نوبت بررسی فیش حقوقی مدیران نفتی فرا رسیده است سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،گفت: به زودی از مسئولان وزارت نفت دعوت می شود تا درمورد انتشار اخبار فیش های حقوقی نجومی مدیران این وزارتخانه و تنویر افکار عمومی گزارشی از میزان حقوق و دریافتی های خود ارائه دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107319262352.jpg نوبت,بررسی,فیش,حقوقی,مدیران,نفتی,فرا,رسیده,است Icana

اسدالله قره خانی درگفت وگو باخبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با بیان اینکه موضوع افشای حقوقهای نجومی سر دراز دارد،گفت:موضوع فیش های حقوقی نجومی که از بیمه مرکزی شروع شده و به دیگر وزارتخانه ها سرایت کرده به هیچ وجه قابل قبول نیست.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس،افزود:متاسفانه دریک وزارتخانه کارمندهایی با حقوق پایین به بهترین نحو انجام وظیفه می کنند،اما یک مدیر ارشد حقوق های چندده میلیونی دریافت می کند،درست است که تجربه،مدرک تحصیلی و محیط جغرافیایی در میزان دریافتی تاثیر دارد،اما بروز این امتیازات دریک حد غیرمتعارف جای سوال دارد.

 

گزارش دیوان محاسبات  تبیین کننده ابعاد مختلفی از پرداخت های نجومی خواهد بود

قره خانی با بیان اینکه مجلس با استفاده از نقش نظارتی و بازوی نظارتی خود مراقبت های لازم درخصوص دریافتی های مدیران را خواهد داشت، ادامه داد:باید مشخص شود که این حقوق ها و مزایا برچه اساسی پرداخت شده و  مطمءنا گزارش دیوان محاسبات که به زودی به مجلس ارسال می شود،تبیین کننده ابعاد مختلفی از این پرداخت ها است.

وی با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر دریافتی های بالای برخی مدیران نفتی،اظهار کرد:کمیسیون انرژی وضعیت دریافتی چهار شرکت اصلی وابسته به وزارتخانه نفت و مدیران آن را بررسی و پیگیری می کند،تا اگر در این بین حقوق های بالایی به برخی افراد پرداخت می شود با آنها برخورد شود.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه گزارش متقنی درخصوص حقوق های بالای مدیران نفتی دریافت نشده است،تصریح کرد:به زودی از مسئولان وزارت نفت دعوت می شود تا درمورد انتشار اخبار فیش های حقوقی نجومی مدیران این وزارتخانه و تنویر افکار عمومی گزارشی از میزان حقوق و دریافتی های خود ارائه دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet