هدر موبایل
1395/04/02 16:15:37
سرویس سیاسی
یوسفیان ملا:

غرب به‌دنبال بهره‌برداری سیاسی از ایجاد گمانه‌زنی‌ها درباره سیاست ایران درقبال سوریه است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تأکید براینکه سیاست تمام قوای ایران درقبال سوریه یکپارچه است، گفت: جمهوری اسلامی در هر حالتی از سوریه و حکومت بشار اسد تا پایان دوره ریاست جمهوری وی حمایت می‌کند و قائل به برگزاری انتخابات آزاد در موعد مقرر است.
غرب به‌دنبال بهره‌برداری سیاسی از ایجاد گمانه‌زنی‌ها درباره سیاست ایران درقبال سوریه است عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تأکید براینکه سیاست تمام قوای ایران درقبال سوریه یکپارچه است، گفت: جمهوری اسلامی در هر حالتی از سوریه و حکومت بشار اسد تا پایان دوره ریاست جمهوری وی حمایت می‌کند و قائل به برگزاری انتخابات آزاد در موعد مقرر است. https://cdn.icana.ir/d/019/49271.jpg غرب,به‌دنبال,بهره‌برداری,سیاسی,از,ایجاد,گمانه‌زنی‌ها,درباره,سیاست,ایران,درقبال,سوریه,است Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه غرب به دنبال ایجاد گمانه زنی درخصوص وجود تناقض در سیاست های جمهوری اسلامی نسبت به سوریه است، گفت: غرب تلاش دارد بگوید در سیاست های ایران درقبال سوریه یکپارچگی وجود ندارد در حالی که تمام دستگاه های داخلی در تمام دوره ها نقشه راه یکسانی نسبت به این کشور داشته اند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه ایران هیچ تغییری در قبال سیاست های خود نسبت به سوریه نداشته و نخواهد داشت، عنوان کرد: در کنفرانس خبری که با حضور ظریف در یک کشور اروپایی انجام شد، برخی خبرنگاران تصور کردند چون فضای خارج از کشور ایران است ممکن است وزیر خارجه پاسخی دهد که آنها بتوانند از آن بهره برداری سیاسی کنند در صورتی که این اتفاق نیفتاد.

وی افزود: وزیر امور خارجه کشورمان تا کنون هیچ حرکتی مغایر با سیاست های کلی نظام نداشته و بسیار پخته عمل کرده است لذا نمی توان هیچ ادعایی را مبنی بر اینکه ظریف انعطاف پذیری جدیدی در خصوص مسائل سوریه پیدا کرده به وی نسبت داد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور مجلس در پایان خاطرنشان کرد: سیاست های جمهوری اسلامی ایران در قبال سوریه همواره واحد بوده و تمام قوای کشور به همراه نیروهای مسلح و امنیتی نظر یکپارچه و سیاست یکسانی در این خصوص دارند که در هیچ بعدی قابل تغییر نیست.

به گزارش خانه ملت، رسانه ای آمریکایی اخیرا در تحلیلی با استناد به گفته یکی از دیپلمات‌های غربی مدعی شده بود وزیر خارجه ایران اظهاراتی دال بر تغییر سیاست ایران در قبال سوریه مطرح کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet