هدر اصلی
1395/04/28 11:31:36
سرویس سیاسی
راضی نوری:

جیره بندی آب در فلسطین اهرم فشار رژیم صهیونیستی است

نماینده مردم شوش دانیال در مجلس در واکنش به جیره بندی آب در فلسطین توسط رژیم صهیونیستی گفت: تل آویو پس از ناکامی در ارعاب مبارزان فلسطینی تلاش می کند با ایجاد شرایط کشنده زندگی را سخت کند.
جیره بندی آب در فلسطین اهرم فشار رژیم صهیونیستی است نماینده مردم شوش دانیال در مجلس در واکنش به جیره بندی آب در فلسطین توسط رژیم صهیونیستی گفت: تل آویو پس از ناکامی در ارعاب مبارزان فلسطینی تلاش می کند با ایجاد شرایط کشنده زندگی را سخت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/68223.jpg جیره,بندی,آب,در,فلسطین,اهرم,فشار,رژیم,صهیونیستی,است Icana

سیدراضی نوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت, گفت: رژیم صهیونیستی که از درون با مشکلات متعددی دست به گریبان است به دنبال تشدید فشارها به مردم فلسطین است.

نماینده مردم شوش دانیال در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  اگرچه رژیم اشغالگر قدس همواره کشتار و سرکوب مردم فلسطین را دنبال کرده است اما ظرف یک سال گذشته این روند تشدید شده است.

وی در ادامه گفت: افزایش شدید بازداشت کودکان فلسطینی و انواع شکنجه های اسرای فلسطینی اقدامی است که در میان بی اعتنایی مدعیان حقوق بشر انجام می گیرد.

راضی نوری گفت: شکنجه اقتصادی و ایجاد شرایط کشنده زندگی توطئه جدیدی است که در دستور کار قرار گرفته است. جیره بندی آب به بهانه کمبود منابع اقدام غیر انسانی است که زندگی را برای مردم فلسطین سخت تر خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: محاصره مردم غزه و تبدیل این منطقه به بزرگ ترین زندان جهان مسئله ای است که از کنار آن نمی توان بی تفاوت عبور کرد. مجموعه شرایط ایجاد شده به گونه ای است که در نهایت موجب از سرگیری موج انتفاضه خواهد شد.

گفتنی است که رژیم صهیونیستی آب را در مناطق فلسطینی نشین جیره بندی کرده است، به این ترتیب که سهم هر فلسطینی ۶۰ لیتر و سهم هر اسراییلی ۳۶۰ لیتر آب در روز می باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet