هدر اصلی
1395/04/02 12:26:35
سرویس فرهنگی

نماینده مردم نی‌ریز و استهبان، کشته و زخمی شدن 52نفر از هموطنان در حادثه گردنه لای‌رز را تسلیت گفت

عضو کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم شهرستان‌های نی‌ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی در پی حادثه سقوط اتوبوس در گردنه لای‌رز، پیام تسلیتی صادر کرد.
نماینده مردم نی‌ریز و استهبان، کشته و زخمی شدن 52نفر از هموطنان در حادثه گردنه لای‌رز را تسلیت گفت عضو کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم شهرستان‌های نی‌ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی در پی حادثه سقوط اتوبوس در گردنه لای‌رز، پیام تسلیتی صادر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108138612502.jpg نماینده,مردم,نی‌ریز,و,استهبان،,کشته,و,زخمی,شدن,52نفر,از,هموطنان,در,حادثه,گردنه,لای‌رز,را,تسلیت,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ به دنبال سقوط یک دستگاه اتوبوس به دره در ساعت یک بامداد امروز (2تیر) در گردنه لای‌رز نی ریز  که منجر به کشته شدن ۱۹ سرنشین و زخمی شدن ۳۳ نفر شد، اصغر مسعودی نماینده مردم شهرستان های نی ریز و استهبان و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد:

حادثه سقوط اتوبوس در گردنه لای رز شهرستان نی ریز فارس که منجر به فوت و مصدومیت تعدادی از هموطنان عزیز و سربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران شد، بسیار دلخراش و نگران کننده بود.

از مسئولان وزارت محترم راه درخواست جدی دارم نسبت به حذف پیچ های خطرناک این گردنه و تسریع در دوبانده کردن آن که بارها جان عزیزانمان را به خطر انداخته و تلفات زیادی در بر داشته، اقدام لازم به عمل آورند.

ضمن تشکر از همه مسئولان شهرستان نی ریز که از دقایق اولیه وقوع این حادثه پیگیر کمک رسانی بودند، تقاضا دارم در کمک به مصدومان و مجروحان تلاش خود را مضاعف نمایند.

این ضایعه اسفناک را به مردم شریف شهرستان های نی ریز و استهبان تسلیت گفته، از خدای سبحان برای درگذشتگان علو درجات و مغفرت، برای بازماندگان صبر و اجر و برای مصدومان شفای عاجل آرزومندم.

دکتر اصغر مسعودی، نماینده مردم شریف شهرستان های نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet