هفته دفاع مقدس
1395/04/02 12:37:55
سرویس سیاسی
یوسف نژاد تشریح کرد:

برنامه کاری مجلس در تیر و مرداد ماه/آغاز تعطیلات تابستانی از 19 تیر تا یکم مرداد

عضو هیأت رئیسه مجلس، گفت: مجلس پس از سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه، به مدت یک هفته جلسه علنی خواهد داشت و پس از آن پارلمان به مدت دو هفته به علت آغاز تعطیلات تابستانی نشست علنی نخواهد داشت.
برنامه کاری مجلس در تیر و مرداد ماه/آغاز تعطیلات تابستانی از 19 تیر تا یکم مرداد عضو هیأت رئیسه مجلس، گفت: مجلس پس از سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه، به مدت یک هفته جلسه علنی خواهد داشت و پس از آن پارلمان به مدت دو هفته به علت آغاز تعطیلات تابستانی نشست علنی نخواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108799250542.jpg برنامه,کاری,مجلس,در,تیر,و,مرداد,ماه/آغاز,تعطیلات,تابستانی,از,19,تیر,تا,یکم,مرداد, Icana

علی اصغر یوسف نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح برنامه کاری مجلس در ماه های آینده، گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، نمایندگان مجلس در هفته آینده به سرکشی از حوزه های انتخابیه پرداخته و پارلمان جلسه علنی ندارد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همچنین مجلس پس از سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه، به مدت یک هفته جلسه علنی خواهد داشت و پس از آن پارلمان از روز (شنبه 19 تیر) تا (جمعه یکم مرداد) به مدت دو هفته به علت آغاز تعطیلات تابستانی نشست علنی نخواهد داشت.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبه هیأت رئیسه مجلس، جلسات صحن علنی مجلس پس ازماه رمضان در روزها یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه و جلسات کمیسیون های تخصصی در بعدازظهر روزهای یکشنبه و سه شنبه و صبح روز دوشنبه برگزار می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet