هدر اصلی
1395/04/05 09:26:00
سرویس اقتصادی
موسوی مطرح کرد:

تقویت تولید با بازنگری در معافیت های مالیاتی/اعمال معافیت های مالیاتی کارشناسی به بخش تولیدکشور کمک می کند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از معافیت های مالیاتی مبتنی بر مطالعه جامع نبوده این درحالی است که باید مجلس و دولت در این رابطه بازنگری داشته باشند.
تقویت تولید با بازنگری در معافیت های مالیاتی/اعمال معافیت های مالیاتی کارشناسی به بخش تولیدکشور کمک می کند عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از معافیت های مالیاتی مبتنی بر مطالعه جامع نبوده این درحالی است که باید مجلس و دولت در این رابطه بازنگری داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109812317427.jpg تقویت,تولید,با,بازنگری,در,معافیت,های,مالیاتی/اعمال,معافیت,های,مالیاتی,کارشناسی,به,بخش,تولیدکشور,کمک,می,کند Icana

سیدفرید موسوی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر لزوم تقویت تولید گفت:تجربه اقتصاد کشور نشان داده،روند رشد اقتصادی به نحوی بوده که تاثیر قابل توجهی در اشتغال زایی نداشته و بیشتر مبتنی بر درآمدهای نفتی بوده است.

نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس درمجلس شورای اسلامی افزود:ساختار اقتصادی کشور دارای ضعف هایی است که باید براساس سیاست های کارشناسی اصلاح شود.

این نماینده مردم درمجلس دهم افزود:درحال حاضر به دلیل کاهش قیمت نفت،از درآمدهای حاصل از صادرات نفت کاسته شده که این موضوع در وضعیت اقتصادی موجود موثر بوده است.

موسوی گفت:یکی از اهداف اقتصادی این است که به درآمدهای نفتی کشور اتکا نشود که برای انجام این مهم بطورطبیعی باید به درآمدهای حاصل از مالیات توجه شود.

 

تولید نیاز به مساعدت عملی دارد/ اعمال معافیت های مالیاتی کارشناسی به بخش تولید کشور کمک می کند

وی ادامه داد:باید توجه داشت بخشی از معافیت های مالیاتی مبتنی بر مطالعه جامع نبوده این درحالی است باید مجلس و دولت در این رابطه بازنگری داشته باشند.

موسوی گفت:بخشی از تولیدکنندگان در وضعیت اقتصادی فعلی در زمینه تولید فعالیت دارند،البته نیاز به مساعدت عملی در زمینه های مانند معافیت مالیاتی باید در دستورکار باشد.

عضوهیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،افزود:با اعمال معافیت های مالیاتی کارشناسی می توان به بخش تولید کشور کمک کرد که این موضوع در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی می تواند به رشد اشتغال زایی کمک کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet