شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/04/02 14:19:18
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی:

کنفرانس بررسی یک سالگی برجام در اسرائیل شانتاژ تبلیغاتی است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کنفرانس بررسی یک سالگی برجام در اسرائیل تنها شانتاژ تبلیغاتی است.
کنفرانس بررسی یک سالگی برجام در اسرائیل شانتاژ تبلیغاتی است عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کنفرانس بررسی یک سالگی برجام در اسرائیل تنها شانتاژ تبلیغاتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102330892098.jpg کنفرانس,بررسی,یک,سالگی,برجام,در,اسرائیل,شانتاژ,تبلیغاتی,است Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به کنفرانسی در اسرائیل برای بررسی یک سالگی برجام اظهار داشت: با توجه به اینکه محور اصلی این کنفرانس القا دور کردن ایران از سلاح هسته ای بود، به نظر می رسد تنها با هدف تبلیغاتی آن را برگزار کرده اند.

نماینده مردم فسا در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: در برجام ایران با کشورهای گروه 1+5 طرف بود و اعتقاد داریم که کشورهای 1+5 بر اساس نظرات اسرائیل پای میز مذاکره نشستند و تا حدود در برجام نظرات اسرائیل مستتر شده است. چرا که آمریکا و غرب هرگز سر هیچ موضوعی بدون نظر رژیم صهیونیستی با ایران به توافق نخواهد رسید.

وی تاکید کرد: بنابراین آنها تلاش دارند در تا در چنین کنفرانس هایی نشان دهند ایران را از سلاح هسته ای دور کرده اند در حالی که ما هرگز به دنبال سلاح هسته ای نبودیم و در این زمینه آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید داشته که جمهوری اسلامی ایران هرگز در مسیر ساخت هسته ای قرار نداشته و ندارد.

این نماینده با بیان اینکه کنفرانس اسرائیل، شانتاژ تبلیغاتی است، اظهار داشت: غرب تلاش دارد خود را پیروز برجام نشان دهد در حالی که ایران پیش از این نیز بر فعالیت صلح آمیز هسته ای خود اذعان داشت. ما بارها گفته بودیم که تنها برای موضوعات بهداشتی و کشاورزی خواهان انرژی هسته ای هستیم.

وی با اشاره به گزارش اخیر وال استریت ژرنال در خصوص فعالیت هسته ای ایران در گذشته گفت: متاسفانه تمام خبرگزاری های جهان تحت سلطه صهیونیست است و پیش از برگزاری این کنفرانس تلاش کردند اذهان عمومی را به این سمت سوق دهند که ایران در گذشته برای تولید سلاح هسته ای فعالیت داشته است.  

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارگان های نظامی آمریکا بارها تاکید داشتند چنین ادعایی در خصوص ایران دروغ است، عنوان کرد: ما در مجلس و وزارت امور خارجه باید تلاش کنیم تا افکار عمومی آزاد و سالم به این باور برسند که ایران فعالیت صلح آمیز هسته ای دارد و غرب تنها به دنبال شانتاژ است./

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet