هدر اصلی
1395/04/02 15:21:56
سرویس فرهنگی
سعیدی با انتقاد از رفتار صداوسیما:

پخش بدون اجازه رقابت‌های یورو 2016 هزینه‌های مالی و سیاسی در پی دارد

عضوکمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از صداوسیما به دلیل پخش مخفیانه و بدون اجازه رقابت‌های یورو ۲۰۱۶، گفت: این اقدام باعث ایجاد نگرش بدبینانه افکار عمومی جهان به کشورمان می شود که در شرایط فعلی سیاسی دنیا اصلا اتفاق مناسبی نیست.
پخش بدون اجازه رقابت‌های یورو 2016 هزینه‌های مالی و سیاسی در پی دارد عضوکمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از صداوسیما به دلیل پخش مخفیانه و بدون اجازه رقابت‌های یورو 2016، گفت: این اقدام باعث ایجاد نگرش بدبینانه افکار عمومی جهان به کشورمان می شود که در شرایط فعلی سیاسی دنیا اصلا اتفاق مناسبی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/44060.jpg پخش,بدون,اجازه,رقابت‌های,یورو,2016,هزینه‌های,مالی,و,سیاسی,در,پی,دارد Icana

محمد اسماعیل سعیدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن ابراز نگرانی از واکنش اتحادیه فوتبال اروپا و شکایت شبکه قطری از تلویزیون کشورمان به دلیل پخش مخفیانه و بدون اجازه رقابت‌های یورو 2016، گفت: این اقدام صدا و سیما ممکن است هزینه های زیادی را در زمینه مالی و سیاسی برای کشور به همراه داشته باشد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سازمان صداوسیما باید قوانین بین المللی را رعایت کند، اظهار کرد: این اقدام باعث ایجاد نگرش بدبینانه افکار عمومی جهان به کشورمان می شود که در شرایط فعلی سیاسی دنیا اصلا اتفاق مناسبی محسوب نمی شود؛ بسیاری از کشورها هم اکنون به دنبال بهانه جویی و اقدام خصمانه علیه جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی جریمه شدن صداوسیما در شرایط مالی فعلی این سازمان را رخدادی ناخوشایند دانست و افزود: شاید عنوان شود که این اقدام در پی شرایط بد مالی صدا و سیما صورت گرفته است که لازم است دولت در راستای رفع این مشکلات، اقدام مناسبی انجام دهد.

سعیدی با تاکید بر اینکه تماشای مسابقات ورزشی از سوی جوانان و خانواده یک تفریح محسوب می شود لذا باید اقدامات موثری برای عدم تکرار چنین اتفاقاتی انجام شود، تصریح کرد: نباید اجازه دهیم شبکه های ماهواره ای به دلیل ضعف در پخش رقابت های بین المللی جایگزین شبکه های داخلی شوند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هم اکنون در شرایط رکود اقتصادی بسیاری از افراد جامعه نیاز به تفریح سالم و سرگرمی دارند، خاطرنشان کرد: بر همین اساس می توان اذعان کرد که برنامه های صداوسیما یکی از تفریحات و سرگرمی های سالم به حساب می آید از این رو باید با حمایت همه جانبه از این سازمان به اعتلای فرهنگ کشور کمک کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet