هدر اصلی
1395/04/04 11:59:48
سرویس اقتصادی
زهرا سعیدی مطرح کرد:

تخفیفات مالیاتی اقدام عملی برای بهبود حال خراب صنعت

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تخفیفات و معافیت های مالیاتی قانونی از اقدامات عملی است که می تواند به رونق تولید داخلی منتهی شود.
تخفیفات مالیاتی اقدام عملی برای بهبود حال خراب صنعت عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تخفیفات و معافیت های مالیاتی قانونی از اقدامات عملی است که می تواند به رونق تولید داخلی منتهی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109344089160.jpg تخفیفات,مالیاتی,اقدام,عملی,برای,بهبود,حال,خراب,صنعت, Icana

زهرا سعیدی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص تاثیر مشوق های مالیاتی در رونق تولید،گفت:مقام معظم رهبری سال  95 را سال " اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل "نامیدند،بنابراین باید در زمینه رونق تولید اقدام عملی شود.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: براساس اخبار سازمان مالیاتی اعلام کرده، واحدهای تولیدی جدید می توانند از معافیت های مالیاتی چند ساله برخوردار شوند.

این نماینده مردم درمجلس دهم،افزود:برای تقویت واحدهای تولیدی تازه تاسیس، باید اقدامات عملی مانند اعمال معافیت های مالیاتی، بیشتر انجام شود تا این واحدها بتوانند تا حدمعقول به مرحله سوددهی برسند و نباید فراموش کرد با انجام این مهم در آینده درآمدهای مالیاتی بیشتر می شود.

 

لزوم رسیدگی به وضعیت واحدهای صنعتی نیمه تعطیل و تعطیل

سعیدی افزود:تخفیفات و معافیت های مالیاتی قانونی از اقدامات عملی است که می تواند به رونق تولید داخلی منتهی شود.

وی ادامه داد:در راستای حفظ اشتغالزایی باید دغدغه های بخش صنعت در عمل رفع شود؛بنابراین باید به واحدهای صنعتی نیمه تعطیل و تعطیل کمک کرد تا فعال شوند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،افزود: واحدهای صنعتی فعال نیز باید مورد حمایت باشند تا علاوه بر حفظ اشتغال در آن واحدها زمینه توسعه و اشتغالزایی بیشتر فراهم شود.

گفتنی است؛براساس اعلام رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور واحدهای تولیدی که از سال 95 فعالیت خود را آغاز می‌کنند از معافیت مالیاتی 5 ساله برخوردار می‌شوند. /  

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet