هدر موبایل
1395/04/06 13:47:44
سرویس اقتصادی
محمودی:

واردات گوشت دامداری های  پرواری را متضرر کرد/ خرید نامناسب محصول شیر،دام اصلاح نژاد شده را به کشتارگاه می فرستد

نماینده مردم شهریار و ملارد،قدس در مجلس با بیان اینکه  واردات  گوشت  دامداری های  پرواری  را متضرر کرده است،گفت: استفاده بیش از حد کارخانجات دامداری  از شیر خشک   عاملی برای عدم خرید شیردامدار است .
واردات گوشت دامداری های  پرواری را متضرر کرد/ خرید نامناسب محصول شیر،دام اصلاح نژاد شده را به کشتارگاه می فرستد نماینده مردم شهریار و ملارد،قدس در مجلس با بیان اینکه  واردات  گوشت  دامداری های  پرواری  را متضرر کرده است،گفت: استفاده بیش از حد کارخانجات دامداری  از شیر خشک   عاملی برای عدم خرید شیردامدار است . https://cdn.icana.ir/d/019/201606102995507873.jpg واردات,گوشت,دامداری,های ,پرواری,را,متضرر,کرد/,خرید,نامناسب,محصول,شیر،دام,اصلاح,نژاد,شده,را,به,کشتارگاه,می,فرستد Icana

محمد محمودی شاه نشین در گفت و گو با  خبرنگار خبرگزار ی خانه  ملت درباره  وضعیت دامداری ها درکشور،گفت:استفاده بیش از حد کارخانجات دامداری  از شیرخشک  برای تهیه پنیر ومواد لبنی شیرهای دامداران  را بدون مشتری گذاشت؛زیرا  با این  اوصاف  برای کارخانه دار به صرفه  نیست شیر دامدار را خریداری کند.

 

عدم خرید مناسب محصول شیر،دام اصلاح نژاد شده را به کشتارگاه می فرستد/واردات گوشت دامداری های  پرواری  را متضررمی کند

نماینده مردم شهریار و ملارد،قدس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گرانی نهاده های  دامی و هزینه  امکانات برای نگهداری دام  دامدران در شرایطی که شیر دامدار  به نرخ  مناسب خریداری نمی شود را وارد  مشکلات اقتصادی می کند،تصریح کرد:واردات گوشت عاملی  برای  عدم خرید گوساله پروار دامدار است و دولت باید برای حمایت  از  تولید داخلی  واردات گوشت را کنترل کند.

وی،تصریح کرد:وزیرجهادکشاورزی اعلام کرده است که واردات شیرخشک را قطع میکندو اگر این مهم عملیاتی شود،می توانیم وضعیت  دامداران را بهبود ببخشیم.

نماینده مردم شهریارملارد و قدس درمجلس،ادامه داد:دامدار زمانی که نقدینگی ندارد و محصول شیر هم به نرخ مناسب خریداری نمی شود؛مجبور است دام اصلاح نژاد شده را به کشتارگاه بفرستد و  این در حالی است با این اوصاف  سرمایه دامدار از بین می رود.

عضوکمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه واردات گوشت دامداری های  پرواری  را متضرر کرده است،گفت: دولت خرید تضمینی شیر را عملیاتی نکرده  است؛بنابراین بدیهی  است که دامدار در این راستا  با مشکلات بی شماری  روبرو شود./

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet