هدر اصلی
1395/04/03 15:23:59
سرویس اجتماعی
کبیری:

زلزله خوی خسارت جانی نداشت/ برآورد خسارت زلزله در حال انجام است

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس دهم، با بیان اینکه زلزله رخ داده در این شهرستان هیچ خسارت جانی دربر نداشته است،گفت: در مرحله بررسی و برآورد خسارت های مالی این زمین لرزه هستیم.
زلزله خوی خسارت جانی نداشت/ برآورد خسارت زلزله در حال انجام است نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس دهم، با بیان اینکه زلزله رخ داده در این شهرستان هیچ خسارت جانی دربر نداشته است،گفت: در مرحله بررسی و برآورد خسارت های مالی این زمین لرزه هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102765221266.jpg زلزله,خوی,خسارت,جانی,نداشت/,برآورد,خسارت,زلزله,در,حال,انجام,است Icana

تقی کبیری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به زلزله اخیر شهرستان خوی،گفت:این زلزله در حدود ٤ ریشتر بوده و خسارت جانی نداشته است.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خسارت های وارده بر اثر زلزله از حیث مالی هم اساسی نبوده است.

وی افزود:با وجود اینکه روز گذشته هم زلزله پس لرزه های بسیاری داشته،اما خسارتی درپی نداشته است.


وقوع ۴۰ زمین لرزه در آذربایجان غربی

به گزارش خانه ملت؛سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع ۴۰ زمین لرزه در آذربایجان غربی طی ۲۴ ساعت گذشته گفت:از روز گذشته تاکنون حدود 40 زمین لرزه آذربایجان غربی را لرزانده است که زلزله 4.5 ریشتری بزرگترین زمین‌لرزه دراین میان بوده و خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده و بررسی‌های تیم‌های ارزیاب، این زمین‌لرزه‌ها خسارات جانی به همراه نداشته است.

حضور کبیری درکانون زلزله در روستای چاوشقلی خوی

نماینده مردم خوی وچایپاره درمجلس شورای اسلامی و جمعی از مسولان شهرستان خوی،پس وقوع زلزله اخیر که کانون آن روستای چاوشقلی خوی اعلام شد با حضور در این روستابا مردم دیدار و از روستای چاوشقلی بازدید کردند. 
کبیری،از مردم و ساکنان روستای چاوشقی خواست تا با حفظ خونسردی خود با نیروهای هلال احمر و سایر ماموران امنیتی همکاری کنند.
فرماندار خوی نیز در این دیدار و بازدید ضمن اعلام آمادگی ستاد بحران شهرستان خوی ، از ادارات خدمات رسان خواست تا هر چه سریع تر نسبت به رفع مشکلات به وجود آمده در مورد برق و سایر مشکلات احتمالی اقدام کنند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet