هدر اصلی
1395/04/03 15:34:23
سرویس اجتماعی
درپیامی؛

نماینده مردم اهواز در مجلس حادثه مرگبار سربازان کشور را تسلیت گفت

نماینده مردم اهواز ،باوی،حمیدیه،کارون در مجلس شورای اسلامی در پیامی حادثه مرگبار سربازان اتوبوس کرمان-اهواز را به تسلیت گفت.
نماینده مردم اهواز در مجلس حادثه مرگبار سربازان کشور را تسلیت گفت نماینده مردم اهواز ،باوی،حمیدیه،کارون در مجلس شورای اسلامی در پیامی حادثه مرگبار سربازان اتوبوس کرمان-اهواز را به تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102724250484.jpg نماینده,مردم,اهواز,در,مجلس,حادثه,مرگبار,سربازان,کشور,را,تسلیت,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛همایون یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در پیامی حادثه مرگبار سربازان اتوبوس کرمان-اهواز  را تسلیت گفت.متن این پیام به شرح زیر است:

«انا لله و انا الیه راجعون»

خبر تأسف‌بار و تألم برانگیز سانحه دلخراش اتوبوس سربازان کرمان-اهواز که منجر به کشته شدن تعدادی از جوانان و سربازان عزیر شد، مردم ایران و استان خوزستان را در حزن و اندوه فرو برد.

اینجانب از سوی خود و تمامی مردم خوزستان ضمن تسلیت این مصیبت به پیشگاه ملت شریف ایران و خانواده‌های داغدار کشته‌شدگان، برای روح پاک درگذشتگان رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

لازم است جهت پیشگیری از این قبیل حوادث دلخراش مسئولان مربوطه نسبت به بررسی علل وقوع این حادثه جانگداز، اقدام و پیگیری‌های لازم را به سرعت به عمل آوردند.

امید است با بهبود کیفیت راهها و نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور شاهد حوادثی از این قبیل نباشیم.

همایون یوسفی

نماینده مردم شریف اهواز،باوی، حمیدیه،کارون در مجلس شورای اسلامی

۳/تیر/۹۵

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet