ایام محرم 1398
1395/04/05 12:44:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خجسته:

اقتصاد مقاومتی محور نشست ماهانه جناح‌های سیاسی باشد

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به پیشنهاد دولت برای برگزاری نشست ماهانه جناح‌ها سیاسی پیشنهاد کرد که موضوع اقتصاد مقاومتی محور این نشست‌ها باشد.
اقتصاد مقاومتی محور نشست ماهانه جناح‌های سیاسی باشد یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به پیشنهاد دولت برای برگزاری نشست ماهانه جناح‌ها سیاسی پیشنهاد کرد که موضوع اقتصاد مقاومتی محور این نشست‌ها باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201603104403825159.jpg اقتصاد,مقاومتی,محور,نشست,ماهانه,جناح‌های,سیاسی,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛  امیر خجسته اظهار کرد: اگر تشکل‌های سیاسی بر اساس واقعیت‌هایی که در کشور رخ می‌دهد، بحث کنند و برای حل مشکلات راهکار بدهند، می‌تواند خیلی مفید باشد و مشکل کشور هم حل می‌شود.   

وی افزود: فعالان احزاب و گروه‌های سیاسی باید به سمت همدلی، وحدت و بحث اقتصاد مقاومتی حرکت کنند چرا که تا زمانی که مردم گرسنه‌اند و نان شب‌شان را هم ندارند بحث‌های سیاسی چه کمکی می‌تواند به کشور کند؟ لذا این بحث‌ها باید در جهت اقتصاد مقاومتی باشد تا تحول اقتصادی در کشور ایجاد شود.

نماینده مردم همدان در مجلس،‌ تصریح کرد: برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی در صورتی که خروجی داشته باشد و نتیجه آن به مردم ابلاغ شود بسیار مفید خواهد بود به شرط اینکه این بحث‌ها در طرح موضوع باقی نماند.

به گزارش ایسنا؛ خجسته در پایان گفت: احزاب با گرایش‌های مختلف باید در این نشست‌ها حضور داشته باشند، یکدیگر را تحمل کنند و بر اساس واقعیت‌ها برخورد کنند و تعصب جناحی و گروهی نداشته باشند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet