هدر اصلی
1395/04/05 12:45:28
سرویس دیگر رسانه‌ها

پیشگیری از آسیب های اجتماعی مهمترین اولویت کمیسیون اجتماعی

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس پیشگیری از آسیب های اجتماعی را به عنوان مهمترین اولویت کاری این کمیسیون دانست.
پیشگیری از آسیب های اجتماعی مهمترین اولویت کمیسیون اجتماعی یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس پیشگیری از آسیب های اجتماعی را به عنوان مهمترین اولویت کاری این کمیسیون دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103278336199.jpg پیشگیری,از,آسیب,های,اجتماعی,مهمترین,اولویت,کمیسیون,اجتماعی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسن لطفی با بیان اینکه آسیب های اجتماعی آیتم های بسیاری دارد گفت:‌ عوامل زیادی در بروز آسیب های اجتماعی دخیل است که باید با فعال کردن مراکز پیشگیری کاری برای جلوگیری از پیش‌روی آسیب های اجتماعی در جامعه کرد.

وی با تاکید بر لزوم حمایت از مراکز مشاوره حمایتی گفت: یکی از کارهای کمیسیون تعیین تکلیف لایحه پیشگیری از جرم است که چندین سال مسکوت مانده است. باید این لایحه فعال شده و دستگاه های مربوطه ملزم اجرای قانون باشند.

به گزارش ایسنا؛ این عضو کمیسیون اجتماعی رسیدگی به وضعیت اشتغال، بیمه ها و اقدامات لازم برای تجمیع بیمه ها را از دیگر اولویت های این کمیسیون برشمرد و گفت: تجمیع مراکز درمانی تحت یک عنوان موضوع دیگری است که باید با هماهنگی با کمیسیون بهداشت دنبال شود چون اگر این مراکز مدیریت واحدی داشته باشند می‌توانند در رفاه مردم تاثیرگذار باشند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet