ایام محرم 1398
1395/04/05 14:32:43
سرویس اقتصادی
امیری خامکانی مطرح کرد:

تسریع در توسعه پارس جنوبی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی /کسب رتبه سوم ایران در تولید گاز جهان

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن کسب رتبه سوم ایران در تولید گاز در جهان گفت: با استفاده از منابع داخلی و خارجی و منابع صندوق توسعه ملی می توان منابع مورد نیاز برای توسعه بیشتر فازهای پارس جنوبی و میادین مشترک را فراهم کرد.
تسریع در توسعه پارس جنوبی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی /کسب رتبه سوم ایران در تولید گاز جهان نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن کسب رتبه سوم ایران در تولید گاز در جهان گفت: با استفاده از منابع داخلی و خارجی و منابع صندوق توسعه ملی می توان منابع مورد نیاز برای توسعه بیشتر فازهای پارس جنوبی و میادین مشترک را فراهم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201603108189790392.jpg ,تسریع,در,توسعه,,پارس,جنوبی,با,استفاده,از,منابع,صندوق,توسعه,ملی,/کسب,رتبه,سوم,ایران,در,تولید,گاز,جهان Icana

حسین امیری خامکانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با مثبت ارزیابی کردن کسب رتبه سوم تولید گاز توسط ایران  گفت: دولت یازدهم در طول فعالیت خود تلاش های قابل توجهی در راستای توسعه صنعت نفت و گاز داشته و در این راستا به موفقیت های بزرگی دست یافته است.

نماینده مردم زرند و کوهبنان درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:با توجه به محدودیت منابع مالی،بطور طبیعی موضوع مدیریت صحیح منابع مالی نقش مهمی در توسعه صنعت نفت و گاز کشور دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: منابع مالی محدود باید در فازهایی سرمایه گذاری شود که امکان تولید بیشتر گاز را فراهم کند.

 

توجه به توسعه میادین مشترک در قوانین و بودجه

امیری خامکانی ادامه داد:در قوانین کشور و بودجه های سالانه بر اولویت بندی و توسعه میادین مشترک تاکید شده است.

وی افزود: اولویت بندی درخصوص فازهایی که زودتر به نتیجه می رسند،بسیار مهم است. با استفاده از منابع داخلی و خارجی و منابع صندوق توسعه ملی می توان منابع مورد نیاز برای توسعه بیشتر فازهای پارس جنوبی و میادین مشترک را فراهم کرد.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،افزود: اولویت بندی در توسعه فازهای پارس جنوبی و مدیریت منابع مالی از عوامل موثر در پیشرفت صنعت نفت و گاز است و در سال های اخیر وزارت نفت به این مهم توجه داشته که البته باید مساعدت ها بیشتر شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet