هدر اصلی
1395/04/07 13:41:48
سرویس سیاسی
مافی:

ابهام زدایی از شرایط انتخاب شوندگان در قالب قانون جامع انتخابات بررسی می شود

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع ابهام زدایی از شرایط انتخاب شوندگان در انتخابات نیز مانند سایر موضوعات مربوط به انتخابات در قالب قانون جامع انتخابات مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
ابهام زدایی از شرایط انتخاب شوندگان در قالب قانون جامع انتخابات بررسی می شود نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع ابهام زدایی از شرایط انتخاب شوندگان در انتخابات نیز مانند سایر موضوعات مربوط به انتخابات در قالب قانون جامع انتخابات مورد بررسی قرار خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106616677342.jpg ابهام,زدایی,از,شرایط,انتخاب,شوندگان,در,قالب,قانون,جامع,انتخابات,بررسی,می,شود Icana

پروانه مافی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص ابهام زدایی هایی که باید از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی انجام شود، اظهار داشت: طرح جامع قانون انتخابات قطعا در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس دهم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از اولویت های کمیسیون شوراها که به آن رسیدگی خواهد کرد قانون جامع انتخابات است.

نایب رئیس اول کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: موضوع ابهام زدایی از شرایط انتخاب شوندگان در انتخابات نیز مانند سایر موضوعات مربوط به انتخابات در قالب قانون جامع انتخابات مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مافی با بیان اینکه آسیب شناسی هایی که بر روی این گونه مشکلات قوانین انتخابات صورت گرفته است مورد توجه قرار می گیرد، متذکر شد: امیدواریم در مسیر تغییرات و اصلاح این مشکلات در قانون انتخابات هم نظر مردم تامین شود و هم اینکه ازچهارچوب اصلی خارج نشویم.

وی افزود: اصلاح این قانون باید به گونه ای اصلاح شود که نظر قانونگذار، مجری قانون و کسانی که از قانون بهرمند می‌شوند را جلب کند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: باید در شرایط انتخاب شوندگان تغییراتی در قانون ایجاد شود زیرا قوانین ما معمولا مربوط به سال های گذشته حدود 30 تا 50 ساله دارند و با شرایط جدید فاصله دارند که اگر لازم است تغییراتی ایجاد شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet