هدر موبایل
1395/04/07 12:00:51
سرویس اقتصادی
کبیری تاکید کرد:

دلگرمی مردم با عزم راسخ دولت و مجلس در برخورد با حقوق های میلیونی/بیت المال باید به خزانه برگردد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با تاکید ضرورت برخورد قاطع با دریافت کنندگان حقوق های میلیونی، گفت: تسریع در برخورد با این نوع حقوق ها برای جلوگیری از دست آویز کردن رسانه های بیگانه از این نوع تخلفات ضروری است.
دلگرمی مردم با عزم راسخ دولت و مجلس در برخورد با حقوق های میلیونی/بیت المال باید به خزانه برگردد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با تاکید ضرورت برخورد قاطع با دریافت کنندگان حقوق های میلیونی، گفت: تسریع در برخورد با این نوع حقوق ها برای جلوگیری از دست آویز کردن رسانه های بیگانه از این نوع تخلفات ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108508594547.jpg دلگرمی,مردم,با,عزم,راسخ,دولت,و,مجلس,در,برخورد,با,حقوق,های,میلیونی/بیت,المال,باید,به,خزانه,برگردد Icana

سیدتقی کبیری درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به رسانه ای شدن فیش های حقوقی میلیونی،گفت: برخورد قاطع با دریافت کنندگان این نوع حقوق های میلیونی ضرورتی کتمان ناپذیر است.

نماینده مردم خوی و چایپاره درمجلس شورای اسلامی،با تاکید براینکه پیگیری حقوق های نجومی تا بازگشت بیت المال به خزانه باید ادامه داشته باشد، افزود: تسریع در برخورد با این نوع حقوق ها برای جلوگیری از دست آویزکردن رسانه های بیگانه از این نوع تخلفات باید در دستورکار قرار بگیرد.

 

حقوق های میلیونی دستاویز رسانه های غربی برای تخریب شده است

وی با تاکید براینکه رسانه ای کردن حقوق های میلیونی عملکرد همه مدیران را زیرسوال برده است،تصریح کرد: با برخورد با متخلفان این حوزه مدیران دست پاک مشخص می شوند.

این نماینده مردم درمجلس دهم،با بیان اینکه برکناری و عزل مدیران دریافت کننده حقوق های نجومی مقدمه اجرای قانون و همچنین عدالت اجتماعی است،تاکید کرد: نباید اجازه برداشت های خلاف قانون از بیت المال داده شود.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص هجمه به ارزش ها با حقوق های میلیونی،افزود:وجود چنین حقوق هایی ارزش های نظام را زیرسوال می برد.

کبیری ادامه داد: عزم راسخ دولت و مجلس برای برخورد قاطع با حقوق های میلیونی موجب دلگرمی مردم برای بازگشت بیت المال شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:مجلس باید از اهرم نظارتی خود استفاده کند تا با جلوگیری از تکرار چنین فیش های میلیونی آرامش به جامعه برگردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet