هدر موبایل
1395/04/07 11:58:04
سرویس اقتصادی
دهمرده تاکید کرد:

ضرورت حمایت از مناطق آزاد برای رشد صادرات/کاهش بیکاری نتیجه ملموس توجه به مناطق آزاد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس،با تاکید براینکه حمایت از مناطق آزاد برای رشد صادرات باید در دستورکار قرار بگیرد، گفت: کاهش بیکاری و رشد اشتغال نتیجه ملموس توجه به ظرفیت های بی نظیر مناطق آزاد در کشور است.
ضرورت حمایت از مناطق آزاد برای رشد صادرات/کاهش بیکاری نتیجه ملموس توجه به مناطق آزاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس،با تاکید براینکه حمایت از مناطق آزاد برای رشد صادرات باید در دستورکار قرار بگیرد، گفت: کاهش بیکاری و رشد اشتغال نتیجه ملموس توجه به ظرفیت های بی نظیر مناطق آزاد در کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107472996142.jpg ضرورت,حمایت,از,مناطق,آزاد,برای,رشد,صادرات/کاهش,بیکاری,نتیجه,ملموس,توجه,به,مناطق,آزاد Icana

حبیب الله دهمرده درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با تاکید برضرورت استفاده از ظرفیت های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در راستای رشد اقتصادی،گفت: حمایت از مناطق آزاد برای رشد صادرات باید در دستور کار قرار بگیرد.

نماینده مردم زابل درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مناطق آزاد درکشور درصورت نظارت دقیق می توانند تحول اقتصادی را منجر شوند، افزود: بی توجهی به این مناطق یا ضعف نظارت ها می تواند این مناطق را به کانون قاچاق و واردات بی رویه تبدیل کند.

 

ورود به بازارهای جهانی،کاهش بیکاری و رشد اشتغال نتیجه ملموس توجه به ظرفیت های بی نظیر مناطق آزاد

وی با تاکید براینکه ورود به بازارهای جهانی و همچنین ارزآوری برای کشور نتیجه ملموس توجه به مناطق آزاد در کشور است،گفت: مناطق آزاد درکشور ما قابلیت اتصال به بازارهای جهانی را دارند،از این رو باید با حمایت از این نوع مناطق زمینه ارزآوری را برای کشور فراهم کنیم.

دهمرده با بیان اینکه کاهش بیکاری و رشد اشتغال نتیجه ملموس توجه به ظرفیت های بی نظیر مناطق آزاد در کشور است،افزود: با باز شدن مسیر صادرات از سوی این مناطق رشد تولید ملی و افزایش اشتغال را شاهد خواهیم بود.

وی با اشاره به موقعیت مناسب مناطق آزاد در کشور ما،تاکیدکرد:مناطق آزاد بستر مناسبی برای تحول اقتصادی با پتانسیل داخلی را دارا است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی،ادامه داد: تنها دغدغه در خصوص مناطق آزاد واردات بی رویه و قاچاق است که با نظارت دقیق این موضوع تبدیل به فرصت های بکر سرمایه گذاری و رشد اقتصادی خواهد شد./

پایان پیام

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet