عید قربان
1386/07/12 12:19:00
سرویس سیاسی
در اعتراض به رفتار دوگانه شورای اروپا

حداد عادل از سخنرانی در مجمع پارلمانی شورای اروپا خودداری کرد

به دنبال دیدار برخی مسوولان شورای اروپا با سرکرده گروهک تروریستی منافقین، رییس مجلس شورای اسلامی سفر خود به استراسبورگ فرانسه را لغو و از سخنرانی در مجمع پارلمانی شورای اروپا خودد اری کرد .

   به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "دکتر غلامعلی حداد عادل " بنا به دعوت رییس مجمع پارلمانی شورای اروپا قرار بود به عنوان رییس مجمع مجاس آسیا( APA) امروز پنجشنبه در جلسه رسمی این مجمع که در استراسبورگ فرانسه جریان دارد ، سخنرانی کرده و با مقامات آن نیز دیدا ر و گفت وگو نماید .

   رییس مجلس شواری اسلامی در این اجلاس قصد داشت در باره جایگاه و قدرت ممتاز آسیا و تلاش برای افزایش نقش این قاره در تحولات جهانی و تبیین رویکردهایی که مجمع مجالس آسیایی در پی گیری صلح مبتنی بر عدالت و امنیت پایدار در جهان و تشکیل بازار انرژی وتعامل بین دوقاره آسیا و اروپا دنبال خواهد کرد سخنرانی نماید .

   حداد عادل علاوه بر خودداری از سفر به استراسبورگ و سخنرانی در مجمع پارلمانی شواری اروپا از دبیرکل مجالس آسیا خواست مراتب اعتراض ایشان را در مورد رفتار دوگانه مسوولان شورای اروپا در ادعای مبارزه با تروریسم اعلام دارد .

  گفتنی است رفتار دوگانه شورای اروپا در حالی صورت می گیرد که گروهک تروریستی منافقین در فهرست گروههای تروریستی اتحادیه اروپا قرار داشته و سرکرده آن به دلیل جنایاتی که این گروهک در ایران و عراق مرتکب شده است ، تحت تعقیب پلیس بین الملل قرار دارد و دولت عراق نیز سرکردگان این گروهک تروریستی را به دلیل همراهی و مشارکت در جنایات صدام و حزب بعث علیه ملت عراق تحت پیگرد قرار داده است  .

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet