هدر اصلی
1395/04/06 15:47:57
سرویس دیگر رسانه‌ها
رحیمی:

سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم خلاف قانون است

علیرضا رحیمی نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه اقدام آل خلیفه در موضوع سلب تابعیت آیت الله شیخ عیسی قاسم موجب خشم مردم بحرین شده است، گفت: لحظه به لحظه بر آتش این خشم افزوده می‌شود.
سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم خلاف قانون است علیرضا رحیمی نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه اقدام آل خلیفه در موضوع سلب تابعیت آیت الله شیخ عیسی قاسم موجب خشم مردم بحرین شده است، گفت: لحظه به لحظه بر آتش این خشم افزوده می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100250779755.jpg سلب,تابعیت,از,شیخ,عیسی,قاسم,خلاف,قانون,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا رحیمی نماینده مردم تهران در مجلس با محکوم کردن سلب تابعیت آیت الله شیخ عیسی قاسم از سوی رژیم آل خلیفه در بحرین،گفت: وقتی حرکت ناپخته سیاسی از سوی دولتی رخ می‌دهد، عواقب آن مستقیما به همان حکومت باز می‌گردد.

وی تصریح کرد: سلب تابعیت این عالم بزرگ موجی از خشم را در میان ملت بحرین رقم زده که لحظه به لحظه بر آتش این خشم افزوده می‌شود.

رحیمی در ادامه با بیان اینکه فضای عمومی بحرین علیه آل خلیفه است، گفت: آل خلیفه تصور می‌کرد با سلب تابعیت می‌تواند فضا را برای برخورد بیشتر با مردم باز کند در حالی که این اقدام باعث نزدیک شدن هرچه بیشتر حکومت بحرین به سمت سقوط است.

به گزارش تسنیم؛ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان با بیان اینکه سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم اعتراض ملی را در پی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: سران آل خلیفه باید سرانجام سلب تابعیتهای تاریخ را مطالعه کنند و بدانند سلب تابعیت از یک شخص خلاف قانون است و حتی محکومیت بین المللی را نیز به همراه دارد.

انتهای پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet