هدر موبایل
1395/04/06 16:10:52
سرویس هیات رئیسه

پیام تبریک رئیس پارلمان اسلوونی به دکترلاریجانی برای انتخاب ایشان به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی

رئیس پارلمان اسلوونی در پیامی انتخاب مجدد دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
پیام تبریک رئیس پارلمان اسلوونی به دکترلاریجانی برای انتخاب ایشان به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی رئیس پارلمان اسلوونی در پیامی انتخاب مجدد دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103647474140.jpg پیام,تبریک,رئیس,پارلمان,اسلوونی,به,دکترلاریجانی,برای,انتخاب,ایشان,به,عنوان,رئیس,مجلس,شورای,اسلامی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، میلان برگلز رئیس پارلمان اسلوونی با صدور پیامی انتخاب مجدد دکتر علی لاریجانی به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

جناب آقای علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی ایران

عالیجناب

اجازه می خواهم از سوی مجلس ملی جمهوری اسلوونی و همچنین از طرف خودم مراتب تبریک خالصانه را به مناسبت انتخاب مجدد حضرتعالی به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی ایران ابراز دارم.

اطمینان دارم که جنابعالی در ایفای این وظیفه خطیر همچون گذشته که در دوره قبلی هم با موفقیت انجام داده بودید با دوراندیشی و مسئولیت پذیری خود را وقف این امر خواهید نمود.

عقیده راسخ دارم که نمایندگان هر دو مجلس راه ایجاد روابط بر پایه احترام و درک متقابل را هموار کرده و با جدیت به دنبال فرصت های جدید برای تقویت کلی مناسبات و همکاری ها میان دو کشور خواهند بود. مایلم دوباره از شمار رئیس بزرگوار برای بازدید از جمهوری اسلوونی دعوت نمایم.

بسیار مسرور و مفتخر خواهیم شد که حضرتعالی دعوت اینجانب را برای دیدار از کشورمان در آینده ای نزدیک اجابت فرمایید.خواهشمندم مراتب ارادت خاضعانه مرا پذیرا باشید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet