شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/04/07 17:50:48
سرویس مرکز پژوهش ها
جلالی در دومین نشست پیگیری فیش‌های حقوقی غیرمتعارف:

موارد قانونی که موجب پرداخت‌های غیرمتعارف شده باید شناسایی و حذف شوند

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس با بیان اینکه موارد قانونی که موجب پرداخت‌های غیرمتعارف شده باید شناسایی و حذف شوند، گفت: قوانین موجود که گاه با تفاسیر مختلف موجب بروز چنین پرداخت‌هایی به برخی مدیران می‌شود نیز باید شناسایی و اصلاح شود.
موارد قانونی که موجب پرداخت‌های غیرمتعارف شده باید شناسایی و حذف شوند رییس مرکز پژوهش‌های مجلس با بیان اینکه موارد قانونی که موجب پرداخت‌های غیرمتعارف شده باید شناسایی و حذف شوند، گفت: قوانین موجود که گاه با تفاسیر مختلف موجب بروز چنین پرداخت‌هایی به برخی مدیران می‌شود نیز باید شناسایی و اصلاح شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201601101579655922.jpg موارد,قانونی,که,موجب,پرداخت‌های,غیرمتعارف,شده,باید,شناسایی,و,حذف,شوند Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، درپی ماموریت دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی به مرکز پژوهش‌های مجلس جهت پیگری چرایی پرداخت‌های غیرمتعارف به برخی مدیران و مسئولان، دومین نشست بررسی دلایل وقوع فیش‌های غیرمتعارف و بررسی راهکارهای پیشگیری از تکرار آن عصر امروز (دوشنبه 7 تیر ماه) با حضور دکتر کاظم جلالی رییس،  محمد قاسمی معاون پژوهش‌های اقتصادی و جمعی از کارشناسان و پژوهشگران مرکز پژوهش‌های مجلس در محل این مرکز برگزار شد.
کاظم جلالی در این نشست با اشاره به تاکید رییس مجلس بر پیگیری موضوع فیش‌های غیرمتعارف، گفت: باید موارد قانونی را که موجب پرداخت‌های غیرمتعارف در برخی دستگاه‌ها شده را حذف کنیم.
وی افزود: قوانین موجود که گاه با تفاسیر مختلف موجب بروز چنین پرداخت‌هایی به برخی مدیران می‌شود نیز باید شناسایی و اصلاح شود.
رییس مرکز پژوهش‌های مجلس، تصریح کرد: باید ضوابط محکم قانونی ایجاد شود تا از تکرار پرداخت‌هایی از این دست جلوگیری شود.
شایان ذکر است در ادامه این نشست محمدقاسمی معاون پژوهش‌های اقتصادی و کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس نظرات و پیشنهاداتی در خصوص موضوع فیش‌های حقوقی غیرمتعارف و راهکارهای قانونی مربوط به این موضوع جهت جلوگیری از تکرار آن را ارائه دادند.
گفتنی است در این نشست پیش‌نویس پیشنهادات مرکز پژوهش‌های مجلس به منظور ارائه در نشست آتی درخصوص موضوع فیش‌های حقوقی غیرمتعارف تهیه شد تا براساس نظرات و پیشنهادات سایر مجموعه‌ها، گزارشی درخصوص این موضوع تهیه و تدوین گردد.

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet