هدر اصلی
1395/04/08 10:10:59
سرویس دیگر رسانه‌ها
اسماعیلی:

دولت مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی را شناسایی و به دستگاه قضا معرفی کند

نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام آمادگی پارلمان برای کمک به دولت در شناسایی و معرفی مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی گفت: دولت مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی را شناسایی و به دستگاه قضا معرفی کند.
دولت مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی را شناسایی و به دستگاه قضا معرفی کند نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام آمادگی پارلمان برای کمک به دولت در شناسایی و معرفی مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی گفت: دولت مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی را شناسایی و به دستگاه قضا معرفی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107690123473.jpg دولت,مدیران,دریافت‌کننده,حقوقهای,نجومی,را,شناسایی,و,به,دستگاه,قضا,معرفی,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ داریوش اسماعیلی نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با انتقاد از دریافت حقوقهای نجومی از سوی برخی مدیران دولتی، گفت: دولت باید اسامی این مدیران را در قالب فهرستی تهیه و آن را به دستگاه قضایی معرفی کند.

وی با تأکید بر اینکه شناسایی مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی از سوی دولت موجب دلگرمی مردم به برخورد با مفاسد اقتصادی از سوی دولت می‌شود، افزود: اغلب مدیران در دستگاه‌های دولتی و خصوصی پاکدست هستند، اما تعداد اندکی از مدیرانی که حقوقهای کلان دریافت کرده‌اند باید سریعتر شناسایی و با آنها برخورد شود تا سبب بی‌اعتمادی مردم به نظام و دولت نشود.

نماینده مردم سروستان در مجلس همچنین، تصریح کرد: پرداختهای نجومی به مدیران دولتی اصلاً نباید اتفاق می‌افتاد، اما با شرایط موجود باید با آنها برخورد شود تا مدیران نیز بدانند که قوه قضاییه و دیگر نهادهای کشور بر عملکرد آنها نظارت دارند.

به گزارش تسنیم؛ اسماعیلی ضمن درخواست از دولت برای عزل مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی، اظهار کرد: مجلس آمادگی دارد تا برای شناسایی مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی با دولت همکاری و هماهنگیهای لازم را داشته باشد.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet