هدر موبایل
1395/04/08 11:55:16
سرویس اقتصادی
کبیری خبرداد:

ورود کمیسیون اقتصادی مجلس به تخلفات موسسه ثامن الحجج/ دعوت از سیف برای شفاف سازی وضعیت این موسسه

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم، از ورود کمیسیون متبوعش برای بررسی وضعیت موسسه مالی ثامن الحجج(ع) و تعیین تکلیف کارمندان و سپرده گذاران آن با حضور رییس کل بانک مرکزی خبر داد.
ورود کمیسیون اقتصادی مجلس به تخلفات موسسه ثامن الحجج/ دعوت از سیف برای شفاف سازی وضعیت این موسسه عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم، از ورود کمیسیون متبوعش برای بررسی وضعیت موسسه مالی ثامن الحجج(ع) و تعیین تکلیف کارمندان و سپرده گذاران آن با حضور رییس کل بانک مرکزی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108518558809.jpg ورود,کمیسیون,اقتصادی,مجلس,به,تخلفات,موسسه,ثامن,الحجج/,دعوت,از,سیف,برای,شفاف,سازی,وضعیت,این,موسسه Icana

سیدتقی کبیری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به آخرین وضعیت موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع)، گفت: این پرونده در مراجع قضایی در حال پیگیری است.

نماینده مردم خوی و چایپاره درمجلس شورای اسلامی،با یادآوری تجمع کارمندان و همچنین سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) در مقابل بانک مرکزی و همچنین مجلس شورای اسلامی،افزود:در صورت لزوم ،کمیسیون اقتصادی مجلس به این پرونده ورود خواهد کرد.

وی تصریح کرد:اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در صورت صلاحدید ،دعوت از رئیس کل بانک مرکزی برای شفاف سازی وضعیت ثامن الحجج(ع) را در دستورکار خود خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ امروز تعدادی از کارمندان موسسه مالی ثامن الحجج(ع) در اعتراض به عدم پرداخت مطالباتشان از سوی این موسسه و همچنین بیکاری مقابل بانک مرکزی تجمع کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet