هدر موبایل
1395/04/08 14:11:21
سرویس سیاسی
نوریان:

حمایت از محور مقاومت جزء اصول خدشه ناپذیر جمهوری اسلامی ایران است/ معیارهای دوگانه غرب در تشخیص گروه های تروریستی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت از محور مقاومت جزء اصول خدشه ناپذیر جمهوری اسلامی ایران است، گفت: تهدیدات خارجی مانع ادامه حمایت ایران از حزب الله نمی شود.
حمایت از محور مقاومت جزء اصول خدشه ناپذیر جمهوری اسلامی ایران است/ معیارهای دوگانه غرب در تشخیص گروه های تروریستی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت از محور مقاومت جزء اصول خدشه ناپذیر جمهوری اسلامی ایران است، گفت: تهدیدات خارجی مانع ادامه حمایت ایران از حزب الله نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103298981195.jpg حمایت,از,محور,مقاومت,جزء,اصول,خدشه,ناپذیر,جمهوری,اسلامی,ایران,است/,معیارهای,دوگانه,غرب,در,تشخیص,گروه,های,تروریستی Icana

اردشیر نوریان در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص اظهارات سخنگوی کاخ سفید مبنی بر اینکه ایران برای دسترسی به بازارهای بین المللی باید حمایت خود از حزب الله را متوقف کند، اظهار داشت: این موضوع در زمینه زیاده خواهی‌های آمریکا قابل تحلیل است که آمریکا بعد از برجام موانعی را بر سر راه بازگشایی بازارهای بین المللی بر روی ایران ایجاد می کند.

نماینده مردم شهر کرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمریکا همکاری های خود در قضیه برجام را انجام نمی دهد تا جمهوری اسلامی ایران را در عرصه های مختلف تحت فشار قرار دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تحت فشار قرار دادن ایران از سوی آمریکایی ها و هم پیمانان آن ها به این جهت است تا ما را از مواضع حق خود کوتاه بیاید.

نوریان با بیان اینکه جمهوری اسلامی در حمایت از محور مقاومت اصولی عمل می کند، متذکر شد: حمایت از مردم مظلوم فلسطین و لبنان به عنوان نیروهایی که در جهت احقاق حقوق حقه انسانی مردم مظلوم منطقه تلاش می کنند جزء اصول خدشه ناپذیر جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران به بهانه ایجاد مانع بر سر رسیدن به بازارهای جهانی از این اصول خدشه ناپذیر خود کوتاه نمی آید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم شورای اسلامی گفت: همانطور که جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون از مواضع اصولی خود کوتاه نمی آید، از این پس نیز کوتاه نخواهد آمد. این فشار آمریکا منجز به دست برداشتن حمایت های جمهوری اسلامی ایران از محور مقاومت نخواهد شد.

نماینده مردم شهر کرد، بن و سامان در مجلس دهم با بیان اینکه آمریکا برای تشخیص گروه های تروریستی دچار معیارهای دو گانه ای هستند، اظهار داشت: گروه هایی مانند حزب الله و گروه های فلسطینی که از حقوق خودشان دفاع می کنند، را تروریست اعلام می کنند ولی رفتار گروه هایی مانند داعش و حامیان داعش را نادیده می گیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet