ایام محرم 1398
1395/04/09 08:47:56
سرویس سیاسی
فلاحتی مطرح کرد:

تجهیز تروریست‌ها به تجهیزات سنگین نظامی، آخرین ترفند آمریکا در سوریه

نماینده مردم قائنات در مجلس، با بیان اینکه تجهیز گروه های تروریستی از جمله جبهه النصره به امکانات و تجهیزات سنگین نظامی، آخرین ترفند آمریکا در بحث سوریه است، گفت: به طور حتم دود حمایت از تروریسم به چشم آمریکا خواهد رفت.
تجهیز تروریست‌ها به تجهیزات سنگین نظامی، آخرین ترفند آمریکا در سوریه نماینده مردم قائنات در مجلس، با بیان اینکه تجهیز گروه های تروریستی از جمله جبهه النصره به امکانات و تجهیزات سنگین نظامی، آخرین ترفند آمریکا در بحث سوریه است، گفت: به طور حتم دود حمایت از تروریسم به چشم آمریکا خواهد رفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103360205798.jpg تجهیز,تروریست‌ها,به,تجهیزات,سنگین,نظامی،,آخرین,ترفند,آمریکا,در,سوریه Icana

فرهاد فلاحتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از رویکرد کشورهای غربی و عربی به ویژه آمریکا و عربستان در تجهیز گروه های تروریستی از جمله جبهه النصره به امکانات و تجهیزات سنگین نظامی، گفت: این مسئله مهر تأییدی بر رویکرد دو گانه آمریکا نسبت به مسئله تروریسم است، زیرا ایالات متحده از یک طرف ادعای مبارزه با تروریسم را داشته و از طرف دیگر از گروه های افراطی و تروریستی پشتیبانی مالی و تسلیحاتی می کند.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به نظر من آمریکا در بحث سوریه خود را شکست خورده می داند، اما باز دست از حمایت تسلیحاتی، سیاسی و مالی از گروه های تروریستی بر نمی دارد و به نقش این گروه ها برای پیشبرد منافعش در سوریه امید دارد و در این مسیر تمام توان خود را مصروف حمایت از آن ها کرده است.

وی با بیان اینکه تجهیز گروه های تروریستی از جمله جبهه النصره به امکانات و تجهیزات سنگین نظامی، آخرین ترفند آمریکا در بحث سوریه است، تصریح کرد: در شرایط کنونی بسیاری از گروه های تروریستی در سوریه حتی گروه های گمنام و غیربرجسته در حمایت آمریکا قرار دارند، زیرا شرایط منطقه به نفع ایران و گروه مقاومت بوده و هر روز شاهد پیروزی های چشمگیر در عرصه نظامی هستیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تأکید بر اینکه به طور حتم دود حمایت از تروریسم به چشم آمریکا خواهد رفت، گفت: رویکرد آمریکا در چند دهه اخیر نشان می دهد که این کشور برای پیشبرد اهدافش در منطقه اقدام به ایجاد گروه های تروریستی می کند، اما پس از آن قادر به کنترل آن ها نیست، از این رو قطعا کاخ سفید در آتش تروریسم پروی در منطقه خواهد سوخت.

فلاحتی افزود: قطعا به میزان افزایش دخالت آمریکا، مردم سوریه برای مقابله با تروریست ها مصمم تر می شوند، از این رو به نظر من بعید است که آمریکا با حمایت تسلیحاتی از تروریست ها به توفیقی دست یابد.

نماینده روسیه در سازمان ملل فاش کرد دستکم صد فروند موشک ضد هوایی دوش پرتاب و تعداد زیادی تانک مدرن از مرزهای ترکیه به گروه جبهه النصره در شمال سوریه تحویل داده شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet