هدر اصلی
1395/04/08 14:26:34
سرویس دیگر رسانه‌ها
ملکی پیشنهاد داد:

امید بستن به بودجه‌های دولتی صحیح نیست

یک عضو کمیسیون صنایع مطرح کرد: سپردن مسئولیت‌ها به مسئولان محلی جایگزین تمرکز تصمیم‌گیری‌ها شود.
امید بستن به بودجه‌های دولتی صحیح نیست یک عضو کمیسیون صنایع مطرح کرد: سپردن مسئولیت‌ها به مسئولان محلی جایگزین تمرکز تصمیم‌گیری‌ها شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108056030218.jpg ,امید,بستن,به,بودجه‌های,دولتی,صحیح,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ولی ملکی گفت: با توجه به کاهش جهانی قیمت نفت و به دنبال آن کاهش درآمدهای کشور امید بستن به بودجه‌های دولتی برای عمران و ‌آبادانی کشور صحیح نیست.

نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس گفت: مسئولان استانی و شهرستانی و نمایندگان مردم در جهت جذب و جلب سرمایه‌ها و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی تلاش می‌کنند تا اقتصاد مقاومتی را به اجرا درآورند.

وی ادامه داد: مدیران استانی ظرفیت‌های بالقوه مناطق مختلف کشور را بهتر از مدیران مرکز می‌شناسند و می‌توانند راهبری سرمایه‌ها را به درستی انجام دهند. در آخرین جلسه شورای اداری استان اردبیل نیز در این‌باره به تصمیمات خوبی رسیدیم.

به گفته ملکی، سپردن تصمیم‌گیری‌ها به مسئولان استانی و شهرستانی و حتی دهیاری‌ها،‌ کاهش هزینه‌ها تا یک پنجم هزینه‌ها را موجب می‌شود.

به گزارش ایسنا؛ این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تأکید کرد: یکی از مهمترین شیوه‌های کاهش بروکراسی پرهزینه اداری سپردن کارها به مسئولان محلی به ویژه دهیاری‌هاست که این الگو یکی از بهترین الگوهای جذب مشارکت مردمی است.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet