شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/04/08 14:28:07
سرویس دیگر رسانه‌ها
زاهدی اعلام کرد:

اخذ وجه در برخی مدارس با عنوان «خدمات ویژه»/ برخورد سخت‌گیرانه مجلس با مدارس غیردولتی متخلف

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اعلام این که برخی مدارس غیردولتی تحت عنوان «خدمات ویژه»، پول بیشتری از مردم دریافت می‌کنند هشدارداد مجلس به شدت با متخلفان برخورد خواهد کرد.
اخذ وجه در برخی مدارس با عنوان «خدمات ویژه»/ برخورد سخت‌گیرانه مجلس با مدارس غیردولتی متخلف رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اعلام این که برخی مدارس غیردولتی تحت عنوان «خدمات ویژه»، پول بیشتری از مردم دریافت می‌کنند هشدارداد مجلس به شدت با متخلفان برخورد خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108003920432.jpg اخذ,وجه,در,برخی,مدارس,با,عنوان,«خدمات,ویژه»/,برخورد,سخت‌گیرانه,مجلس,با,مدارس,غیردولتی,متخلف Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که «آیا مجلس به موضوع شهریه‌های غیرمتعارف مدارس غیردولتی ورود کرده است؟»، اظهار داشت: بله، همیشه مجلس و کمیسیون آموزش مجلس موضوع شهریه‌های مدارس غیردولتی را مورد توجه قرار داده‌اند.

وی افزود: بر اساس گزارش‌هایی که امسال رسیده است، برخی مدارس کار جدیدی را برای دریافت پول بیشتر از مردم انجام داده‌اند که تحت عنوان «خدمات ویژه» از آن یاد می‌کنند.

زاهدی با بیان اینکه آموزش و پرورش قبلاً اعلام کرده بود که فوق برنامه‌ها هم در شهریه اعلامی لحاظ شده است، خاطرنشان کرد: بنابراین فوق برنامه جدیدی وجود ندارد که تحت عنوان خدمات ویژه از مردم پول دریافت شود.

وی افزود: خواهشی که از مدیران مدارس داریم رعایت قانون است، زیرا اگر آنها قانون را رعایت نکنند ناگزیر خواهیم بود در این مورد سخت‌گیرانه عمل کنیم و اگر این اتفاق رخ دهد به شدت با متخلفان برخورد خواهد شد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اگر مدیران قانون را رعایت نکنند در نهایت اختیارات را از آنها سلب می‌کنیم، تصریح کرد: با بی اعتمادی که این مدارس به وجود می‌آورند ناچار می‌شویم تا برخورد سخت‌گیرانه داشته باشیم و مطمئن باشند که به ضرر آنها خواهد شد.

به گزارش فارس؛ زاهدی ادامه داد: این مدارس باید اعتمادسازی بین مردم، مسئولان و مجلس داشته باشند و رفتاری را بروز ندهند که باعث بی اعتمادی کشور شود زیرا در نهایت قانون و مقررات اثرات خود را به آنها نشان می‌دهد.

انتهای پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet