هدر موبایل
1395/04/08 16:46:30
سرویس هیات رئیسه

پیام تبریک دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح به دکترلاریجانی برای انتخاب ایشان به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی

دبیر کمیته مرکزی جنبش فتحدر پیامی انتخاب مجدد دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
پیام تبریک دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح به دکترلاریجانی برای انتخاب ایشان به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی دبیر کمیته مرکزی جنبش فتحدر پیامی انتخاب مجدد دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/52558.jpg پیام,تبریک,دبیر,کمیته,مرکزی,جنبش,فتح,به,دکترلاریجانی,برای,انتخاب,ایشان,به,عنوان,رئیس,مجلس,شورای,اسلامی, Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، زیادالصغیر ابوحازم، دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح با صدور پیامی انتخاب مجدد دکتر علی لاریجانی به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

السلام علیکم و رحمت الله و برکاته

خوشوقتم انتخاب مجدد جابعالی را به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران مغتنم شمرده، از طرف خود و به نمایندگی از برادرانم در کمیته مرکزی جنبش فتح، اعتماد بزرگ ملت ایران را در انتخاب شما به عنوان عضو مجلس شورای اسلامی و  رای و اعتماد مجلس به شما را در انتخاب مجدد جنابعالی به عنوان رئیس آن، صمیمانه تبریک عرضه نمایم.

با توجه به توانمندی، کفایت، پاکدستی و تعهدی که به سبک دمکراتیک در زندگی سیاسی و پارلمانی دارید ، این رای اعتماد حق جنابعالی و شایسیته شماست.

ضمن ابراز احترام به شخص جنابعالی، از مواضع اصولی شما نسبت به مساله فلسطین به طور عام و مقاومت فلسطین به طور خاص و علاقه وافرتان به گسترش انتفاضه در داخل وطن اشغالی و حمایت و پشتیبانی از مقاومت فلسطین در رویارویی با اشغالگر غاصب و اعمال تجاوزکارانه آن و برنامه های یهودی سازی و شهرک سازی این رژیم ، سپاسگزاریم.

برای جنابعالی در مسئولیت تان، آرزوی موفقیت داشته ، صحت و سلامتی روزافزون آرزومندیم./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet