هدر موبایل
1395/04/08 16:59:11
سرویس هیات رئیسه

تشکر رئیس مجلس سریلانکا از دکتر لاریجانی برای ارسال پیام تبریک به‌مناسبت سالروز استقلال جمهوری دمکراتیک سوسیالیستی این کشور

رئیس مجلس سریلانکا در پیامی از دکتر علی لاریجانی برای ارسال پیام تبریک به مناسبت شصت و هشتمین سالروز استقلال جمهوری دمکراتیک سوسیالیستی کشورش تشکر کرد.
تشکر رئیس مجلس سریلانکا از دکتر لاریجانی برای ارسال پیام تبریک به‌مناسبت سالروز استقلال جمهوری دمکراتیک سوسیالیستی این کشور رئیس مجلس سریلانکا در پیامی از دکتر علی لاریجانی برای ارسال پیام تبریک به مناسبت شصت و هشتمین سالروز استقلال جمهوری دمکراتیک سوسیالیستی کشورش تشکر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201604101715151034.jpg تشکر,رئیس,مجلس,سریلانکا,از,دکتر,لاریجانی,برای,ارسال,پیام,تبریک,به‌مناسبت,سالروز,استقلال,جمهوری,دمکراتیک,سوسیالیستی,این,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کارو جایا سوریا، رئیس مجلس سریلانکا با صدور پیامی از تبریک دکتر علی لاریجانی به مناسبت شصت و هشتمین سالروز استقلال جمهوری دمکراتیک سوسیالیستی سریلانکا تشکر کرد. متن پیام به شرح ذیل است:

جناب علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی  ایران

عالیجناب

پیام تبریک صمیمانه جنابعالی به مناسبت شصت و هشتمین سالروز استقلال جمهوری دمکراتیک سوسیالیستی سریلانکا را دریافت کردم.

به نمایندگی از مجلس سریلانکا و از جانب خودم از پیام تبریک جنابعالی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

عالیجناب ، لطفا احترامات فائقه اینجانب را پذیرا باشید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet