هدر موبایل
1395/04/08 18:02:00
سرویس هیات رئیسه

تشکر رئیس کمیته روابط خارجی فنلاند از مهمان‌نوازی دکتر لاریجانی و مجلس در طول سفر اخیر به ایران

رئیس کمیته روابط خارجی فنلاند در پیامی از دکتر علی لاریجانی برای مهمان نوازی وی و مجلس شورای اسلامی در طول سفر اخیر به ایران تشکر و قدردانی کرد.
تشکر رئیس کمیته روابط خارجی فنلاند از مهمان‌نوازی دکتر لاریجانی و مجلس در طول سفر اخیر به ایران رئیس کمیته روابط خارجی فنلاند در پیامی از دکتر علی لاریجانی برای مهمان نوازی وی و مجلس شورای اسلامی در طول سفر اخیر به ایران تشکر و قدردانی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201604108074761034.jpg ,تشکر,رئیس,کمیته,روابط,خارجی,فنلاند,از,مهمان‌نوازی,دکتر,لاریجانی,و,مجلس,در,طول,سفر,اخیر,به,ایران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آنتی کایکونن، رئیس کمیته روابط خارجی فنلاند با صدور پیامی از مهمان نوازی دکتر علی لاریجانی و مجلس شورای اسلامی برای میزبانی در طول سفر اخیر آنها به ایران تشکر کرد. متن پیام به شرح ذیل است:

دکتر علی لاریجانی

رئیس مجلس اسلامی ایران

دکتر لاریجانی عزیز

مایلم از جنابعالی برای گفتگوهای جالب و میزبانی فوق العاده ای که نمایندگان کمیته روابط خارجی پارلمان فنلاند، از طرف شما و مجلس ایران در طول سفر اخیرمان به ایران با آن روبرو شدند تشکر نمایم.

از اینکه دیدیم که همکاری های میان کشورها و مجالس ما بر چین پایه های محکمی استوار است بسیار خرسند شدیم. اینجانب مطمئنم که این منافعی برای همه ما در موضوعات دو جانبه و بین الملللی خواهد داشت.

برای شما بهترین ها را آرزو دارم و در انتظار دیدار مجدد جنابعالی خواهم بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet