هدر موبایل
1395/04/11 10:20:09
سرویس سیاسی
کولیوند:

اعمال تقسیمات کشوری بدون در نظرگرفتن نظرات دولت تبعات منطقه ای و استانی در پی دارد

رییس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس با بیان اینکه اعمال تقسیمات کشوری بدون در نظرگرفتن نظرات دولت تبعات منطقه ای و استانی در پی دارد، گفت:اگر اجرای لایحه تقسیمات کشوری پس از انجام آمایش سرزمینی انجام نشود، ما با مقاومت های منطقه ای و قومی مواجه می شویم که این موضوع کار مجلس را صد چندان می کند.
اعمال تقسیمات کشوری بدون در نظرگرفتن نظرات دولت تبعات منطقه ای و استانی در پی دارد رییس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس با بیان اینکه اعمال تقسیمات کشوری بدون در نظرگرفتن نظرات دولت تبعات منطقه ای و استانی در پی دارد، گفت:اگر اجرای لایحه تقسیمات کشوری پس از انجام آمایش سرزمینی انجام نشود، ما با مقاومت های منطقه ای و قومی مواجه می شویم که این موضوع کار مجلس را صد چندان می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/46833.jpg اعمال,تقسیمات,کشوری,بدون,در,نظرگرفتن,نظرات,دولت,تبعات,منطقه,ای,و,استانی,در,پی,دارد Icana

محمد جواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص لزوم ارائه لایحه تقسیمات کشوری از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: لایحه تقسیمات کشوری مهم است و باید با نظر دولت انجام شود ولی هنوز به مجلس ارائه نشده است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر تقسیمات کشوری با نظر دولت انجام نشود تبعات منطقه ای و استانی را شاهد خواهیم بود.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما انتظار داریم که تقسیمات کشوری تحت عنوان لایحه ای از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی برسد و اگر لایحه نباشد نمی توان به راحتی با تهیه یک طرح به بررسی آن پرداخت.

کولیوند متذکر شد: در وزارت کشور به صورت کارشناسی به این موضعات پرداخته شده است و منتظریم که لایحه تصویب شده دولت به مجلس ارائه شود.

وی افزود: آمایش سرزمینی باید پیش از اجرای تقسیمات کشوری انجام شود زیرا اگر آمایش سرزمینی انجام نشود، با مشکلات زیادی مواجه می شویم.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر اجرای لایحه تقسیمات کشوری پس از انجام آمایش سرزمینی انجام نشود، ما با مقاومت های منطقه ای و قومی مواجه می شویم که این موضوع کار مجلس را صد چندان می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet