هدر موبایل
1395/04/09 11:14:20
سرویس دیگر رسانه‌ها
کولیوند:

اصلاح قوانین انتخاب مجلس، ریاست جمهوری و شوراها از اولویت‌های کاری کمیسیون شوراهاست

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور اصلاح قوانین انتخاب مجلس، ریاست جمهوری و شوراها را از اولویت‌های کاری این کمیسیون برشمرد.
اصلاح قوانین انتخاب مجلس، ریاست جمهوری و شوراها از اولویت‌های کاری کمیسیون شوراهاست رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور اصلاح قوانین انتخاب مجلس، ریاست جمهوری و شوراها را از اولویت‌های کاری این کمیسیون برشمرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103898632879.jpg اصلاح,قوانین,انتخاب,مجلس،,ریاست,جمهوری,و,شوراها,از,اولویت‌های,کاری,کمیسیون,شوراهاست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد جواد کولیوند اولین اولویت کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس را تعیین کارگروه‌ها برای نظارت و بررسی دقیق لوایح و طرح‌های ارجاعی به کمیسیون عنوان و اظهار کرد: این کمیسیون چهار کارگروه شوراها و شهرداری‌ها، تقسیمات کشوری، ‌ احزاب و امنیت داخلی را تشکیل می‌دهد.

وی پرداختن به موضوع پرورش نیروهای وزارت کشور در دانشگاه تربیت کادر وزارت کشور را از دیگر مباحث مدنظر این کمیسیون برشمرد و با تاکید بر لزوم دنبال کردن بحث‌های مربوط به امنیت داخلی گفت: کمیسیون شوراها به دنبال پیگیری بحث‌های مربوط به سازمان بحران کشور است که از دوران مجلس نهم باقی مانده است.

به گزارش ایسنا؛ رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در پایان گفت که از مجلس نهم سه طرح مربوط به قوانین راهنمایی و رانندگی باقی مانده است که در صورت نیاز و امضای 25 نماینده، این طرح‌ها مجددا در دستور کار قرار می‌گیرد؛ این سه طرح ناظر به اصلاح مواد 9، 12 و 15 قانون راهنمایی و رانندگی درباره جرایم است.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet