هدر موبایل
1395/04/12 10:04:50
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی داورانی تشریح کرد:

ادامه روند قانونی رسیدگی به پرونده موسسه ثامن‌الحجج/احتمال به‌کارگیری برخی از کارمندان ثامن‌الحجج در بانک پارسیان

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس دهم، از پرداخت مطالبات سپرده گذاران ثامن الحجج(ع) از محل دارایی های بانک پارسیان خبرداد و گفت: برخی از کارمندان این موسسه در بانک پارسیان مشغول به کار می شوند.
ادامه روند قانونی رسیدگی به پرونده موسسه ثامن‌الحجج/احتمال به‌کارگیری برخی از کارمندان ثامن‌الحجج در بانک پارسیان رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس دهم، از پرداخت مطالبات سپرده گذاران ثامن الحجج(ع) از محل دارایی های بانک پارسیان خبرداد و گفت: برخی از کارمندان این موسسه در بانک پارسیان مشغول به کار می شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201602108971029503.jpg ادامه,روند,قانونی,رسیدگی,به,پرونده,موسسه,ثامن‌الحجج/احتمال,به‌کارگیری,برخی,از,کارمندان,ثامن‌الحجج,در,بانک,پارسیان, Icana

محمدرضا پورابراهیمی داورانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از اتمام زمان فعالیت موسسه غیرمجاز ثامن الحجج (ع)در قالب موسسه مالی و اعتباری و همچنین پرداخت مطالبات سپرده گذاران از طریق بانک پارسیان خبر داد و گفت: برخی از کارمندان این موسسه در بانک پارسیان به کارگیری خواهند شد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه پرونده موسسه ثامن الحجج (ع)در شورای عالی امنیت ملی مورد بررسی قرار گرفته است، افزود: با دستگیری مدیرعامل این موسسه تعیین تکلیف سپرده گذاران سرعت بیشتری خواهد گرفت.

 

عدم نظارت بانک مرکزی علت رشد قارچ گونه موسسه مالی ثامن الحجج با داشتن شعبات بسیار بوده است

وی با تاکید براینکه کم کاری مسئولان موسسه ثامن الحجج(ع) دغدغه های کنونی سپرده گذاران و همچنن کارمندان این موسسه را رقم زده است، ادامه داد: عدم نظارت بانک مرکزی علت رشد قارچ گونه موسسه مالی ثامن الحجج(ع) با داشتن شعبات بسیار بوده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه سپرده های مشتریان ثامن الحجج(ع) در حال پرداخت است، افزود: تا 35 میلیون تومان از مطالبات مشتریان این موسسه از سوی بانک پارسیان پرداخت شده و مابقی نیز پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: دارایی هایی که از سوی مسئولان موسسه ثامن الحجج(ع) برای پرداخت مطالبات مشتریان معرفی نشده بود از سوی قوه قضاییه شناسایی شده است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،یادآور شد: در صورت بروز مشکل اجرایی در روند پرداخت مطالبات مشتریان ثامن الحجج(ع)، کمیسیون اقتصادی مجلس ورود خواهد داشت./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet