هدر موبایل
1395/04/09 12:38:00
سرویس اقتصادی
تاجگردون در نامه ای به رئیس جمهور مطرح کرد؛

انتقاد از قربانی کردن یک نفر برای عبور از تخلفات در خصوص حقوق های نجومی

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، طی نامه ای به رئیس جمهور از قربانی کردن یک نفر برای عبور از تخلفات در خصوص حقوق های نجومی انتقاد کرد.
انتقاد از قربانی کردن یک نفر برای عبور از تخلفات در خصوص حقوق های نجومی رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، طی نامه ای به رئیس جمهور از قربانی کردن یک نفر برای عبور از تخلفات در خصوص حقوق های نجومی انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/110849.jpg انتقاد,از,قربانی,کردن,یک,نفر,برای,عبور,از,تخلفات,در,خصوص,حقوق,های,نجومی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، طی نامه ای به رئیس جمهور از قربانی کردن یک نفر برای عبور از تخلفات در خصوص حقوق های نجومی انتقاد کرد.

متن نامه این نماینده به شرح زیر است؛

آقای رئیس‌جمهور، به عنوان یک نماینده در تابستان سال گذشته به وزیر جنابعالی یادآور شدم مواردی خارج از عرف و قانون در حال انجام است جلوی آن را بگیرید اما اقدامی بایسته نکردید.

جنابعالی به عنوان یک حقوقدان و مجری قانون می‌دانید پرداخت یک وجه مراحلی دارد که اگر تخلفی صورت بگیرید تمامی اقدام کنندگان در این مراحل متناسب با اختیارات‌شان می‌بایستی پاسخگو باشند و تنبیه شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet