هدر اصلی
1395/04/09 12:49:41
سرویس سیاسی
/روز قدس، تجلی وحدت و استکبار ستیزی امت اسلام /

کولیوند :روز قدس روز حیات اسلام است/ راه مقاومت ادامه دارد

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس معتقد است در وضعیت حساس منطقه، مسلمانان جهان پرشورتر از سال‌های گذشته در حمایت از قدس شریف راهپیمایی خواهند کرد تا رژیم‌های منطقه که نام اسلام را یدک می‌کشند به قدرت اسلام واقعی پی ببرند.
کولیوند :روز قدس روز حیات اسلام است/ راه مقاومت ادامه دارد رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس معتقد است در وضعیت حساس منطقه، مسلمانان جهان پرشورتر از سال‌های گذشته در حمایت از قدس شریف راهپیمایی خواهند کرد تا رژیم‌های منطقه که نام اسلام را یدک می‌کشند به قدرت اسلام واقعی پی ببرند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103898632879.jpg کولیوند,:روز,قدس,روز,حیات,اسلام,است/,راه,مقاومت,ادامه,دارد Icana

محمدجواد کولیوند در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه روز قدس نمادی از وحدت مسلمانان است، گفت: مسلمانان با وحدت در کنار هم برای فلسطین اشغالی که حدود بیش از 60 سال است به اشغال صهیونیست‌ها درآمده حرکت می کنند و این حرکت دادخواهانه یادگاری از امام راحل(ره) است که مردم مسلمان دنیا را کنار هم جمع می کند.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در شرایطی که اوضاع منطقه بحرانی بوده و با نابسامانی های شدید نظامی روبرو هستیم حساسیت بالاتری نسبت به سال های گذشته وجود دارد که این وحدت مسلمانان بیش از پیش دیده شود.

وی افزود: لازم است رژیم آل خلیفه سرکوب شود و آل سعود به قدرت اسلام واقعی پی ببرد که همین راهپیمایی و تظاهرات روز قدس باعث حیات اسلام بوده و نشان دهنده ادامه دار بودن راه مقاومت فلسطین است.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه مردم جهان پرشورتر از گذشته به میدان خواهند آمد، خاطرنشان کرد: در این روز همگان در برابر ابرقدرت‌ها می ایستیم و حمایت خود را از مستضعفان و مظلومان جهان طبق روال هر ساله نشان می دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet