هدر موبایل
1395/04/11 10:40:12
سرویس سیاسی
رضایی:

اردوغان سیاست های غلط خود را تغییر دهد تا امنیت در ترکیه برقرار شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اردوغان سیاست های غلط خود در قبال داعش را تغییر دهد تا امنیت به کشور ترکیه برگردد.
اردوغان سیاست های غلط خود را تغییر دهد تا امنیت در ترکیه برقرار شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اردوغان سیاست های غلط خود در قبال داعش را تغییر دهد تا امنیت به کشور ترکیه برگردد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105601411707.jpg اردوغان,سیاست,های,غلط,خود,را,تغییر,دهد,تا,امنیت,در,ترکیه,برقرار,شود Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حمله تروریستی در استانبول و کشته شدن 39 نفر در این حادثه گفت: در سال های اخیر همه عقلا به ترکیه توصیه کردند که حمایت از گروه تروریستی از جمله داعش را کنار بگذارد چرا که به ضرر ترکیه تمام خواهد شد.

نماینده مردم خمین در مجلس دهم شورای اسلامی امروز شاهد هستیم که آسیب های زیاد به ترکیه از سوی داعش وارد شده است، ادامه داد: کانون هدایت و مدیریت جریان تکفیری و تروریستی در اسرائیل و آمریکا است،  هدف اصلی آنها تضعیف کشورهای اسلامی است ترکیه هم به عنوان کشور اسلامی و قوی به یکی از اهداف این جریان ها تبدیل شد.

وی با بیان اینکه نباید ترکیه از داعش حمایت می کرد، اظهار داشت: ترکیه با حمایت از گروه های تروریستی امروز دچار بحران و آسیب شده است با این حال همچنان از مرزهای ترکیه به داعش در عراق سلاح و تجهیزات می رسد.

این نماینده عنوان کرد: سیاستمداران ترک با اتخاذ سیاست های احمقانه کشور ترکیه را به خاک سیاه کشانده و اقتداز و سربلندی خود را نابود کرد که باید با سرعت روند گذشته را اصلاح کند و دست از حمایت از داعش بردارد و مانع ارسال سلاح از مرز ترکیه به داعش شود.

رضایی با تاکید بر اینکه ترکیه باید با محور مقاومت در سوریه همراه شود، اظهار داشت: در این صورت است که ریشه داعش در منطقه و ترکیه خشکیده می شود و مردم از شر تکفیری ها در امان خواهند ماند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اردوغان باید سیاست ها و روش های غلط خود را تغییر دهد و از حرکت های تروریستی در کشورش عبرت بگیرد و به سرعت در مقابل داعش بیاستد و گذشته را در خصوص سوریه و غارت اموال مردم این کشور جبران کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet