هدر اصلی
1395/04/09 15:33:01
سرویس سیاسی
/روز قدس، تجلی وحدت و استکبار ستیزی امت اسلام /

گودرزی :روز قدس، الگوی بسیار مناسب برای منسجم کردن جهان اسلام است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه روز قدس یک الگوی بسیار مناسب برای منسجم کردن جهان اسلام است، گفت: با توجه به شرایط منطقه و کشورهای اسلامی، این الگو می تواند کشورها را از انفکاک و تفرقه دور کند.
گودرزی :روز قدس، الگوی بسیار مناسب برای منسجم کردن جهان اسلام است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه روز قدس یک الگوی بسیار مناسب برای منسجم کردن جهان اسلام است، گفت: با توجه به شرایط منطقه و کشورهای اسلامی، این الگو می تواند کشورها را از انفکاک و تفرقه دور کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109562648800.jpg گودرزی,:روز,قدس،,الگوی,بسیار,مناسب,برای,منسجم,کردن,جهان,اسلام,است Icana

مسعود گودرزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، گفت: روز قدس یکی از عوامل ساخت سازی در جامعه اسلامی بود، زیرا زمانی که امام خمینی(ره) این مقوله را مطرح کردند، جهان اسلام دارای انسجام و وحدت برای دفاع از حقوق ملت فلسطین شد و هیچ کدام از نهادها و نشست های منطقه ای به اندازه روز قدس نتوانست زمینه ساز منسجم شدن مسلمانان شود.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه روز قدس یک الگوی بسیار مناسب برای منسجم کردن جهان اسلام است، افزود: با توجه به شرایط منطقه و کشورهای اسلامی، این الگو می تواند کشورها را از انفکاک و تفرقه دور کند.

وی با اعلام اینکه روز قدس نماد عدالت خواهی و مقابله با ظلم و دفاع از مظلوم است، گفت: به طور حتم این روز دارای ظرفیت و پتانسیل بسیار بالایی برای تمام مسائل و محورهای جهان اسلام است، اما در شرایط کنونی از این روز تنها برای دفاع از آرمان فلسطین استفاده می شود.

گودرزی ادامه داد: به طور حتم از برگزاری راهپیمایی های روز قدس و انسجام ملت های مسلمان وحشت و ترس دارند، از این رو امیدوارم کشورهای اسلامی بیش از گذشته در جهت مقابله با صهیونیست ها و آزاد شدن فلسطین اقدام کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، بر لزوم حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی روز قدس تأکید کرد و گفت: به طور حتم ملت ایران مانند سال های گذشته در جهت دفاع از آرمان فلسطین و حمایت از قدس شریف و ملت مظلوم این کشور به صحنه خواهند آمد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet