هدر اصلی
1395/04/09 14:50:02
سرویس دیگر رسانه‌ها
قشقاوی:

تاکنون در حادثه تروریستی استانبول یک ایرانی کشته و پنج نفر مجروح شده‌اند

معاون پارلمانی، کنسولی و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه گفت: طبق آخرین اطلاعات اعلام شده از سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در استانبول در حادثه تروریستی شب گذشته استانبول تاکنون یک نفر ایرانی کشته شده است.
تاکنون در حادثه تروریستی استانبول یک ایرانی کشته و پنج نفر مجروح شده‌اند معاون پارلمانی، کنسولی و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه گفت: طبق آخرین اطلاعات اعلام شده از سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در استانبول در حادثه تروریستی شب گذشته استانبول تاکنون یک نفر ایرانی کشته شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201604102678972145.jpg تاکنون,در,حادثه,تروریستی,استانبول,یک,ایرانی,کشته,و,پنج,نفر,مجروح,شده‌اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسن قشقاوی افزود: بر اساس آخرین اطلاعاتی که به ما ارسال شده 5 نفر ایرانی نیز مجروح هستند که وضعیت یک نفر از آنها وخیم است.
وی اظهار داشت: این اطلاعات و آماری است که تاکنون به دست ما رسیده و امیدواریم تعداد مجروحین و کشته‌شدگان ایرانی در این حادثه افزایش نیابد.
قشقاوی ادامه داد: آخرین اطلاعات در این زمینه را به محض دریافت به اطلاع مردم خواهیم رساند.
در حملات تروریستی شب گذشته به فرودگاه آتاتورک استانبول حدود 36 تن کشته و 150 نفر نیز زخمی شدند که به گزارش رسانه های سعودی، هفت تبعه عربستان نیز در میان آن ها هستند.
به گزارش ایرنا؛ هنوز هیچ گروهی رسما مسئولیت حمله های انتحاری هماهنگ شده به فرودگاه استانبول را بر عهده نگرفته، اما به گفته مقام های ترک، شواهد اولیه حاکی از آن است که گروه تروریستی داعش عامل آن بوده است.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet