هدر اصلی
1395/04/09 15:03:47
سرویس دیگر رسانه‌ها
میرزایی:

روز قدس روز همبستگی جهان اسلام علیه صهیونیست هاست

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس روز همبستگی جهان اسلام علیه صهیونیست ها و حمایت از آرمان های ملت مظلوم فلسطین است.
روز قدس روز همبستگی جهان اسلام علیه صهیونیست هاست نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس روز همبستگی جهان اسلام علیه صهیونیست ها و حمایت از آرمان های ملت مظلوم فلسطین است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106695746729.jpg روز,قدس,روز,همبستگی,جهان,اسلام,علیه,صهیونیست,هاست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ جلال میرزایی اظهار کرد: حضور در راهپیمایی روز قدس پیامی است به صهیونیست ها و حامیان این رژیم که ستم علیه ملت مظلوم فلسطین تداوم ندارد.
وی افزود: خاورمیانه حدود یک سده شاهد نسل کشی و ظلم علیه ملت مسلمان فلسطین به عنوان ساکنان اولیه این سرزمین است اما قدرت های بزرگ که همیشه از حقوق بشر دم می زنند هیچ اقدامی در زمینه احقاق حق فلسطینی ها انجام نداده اند.
میرزایی تاکید کرد: همچنان شاهد ظلم علیه ملت ستم دیده فلسطین هستیم و بدون اینکه تغییری در وضعیت مردم این کشور ایجاد شود روز به روز نسل کشی فسطینی ها از سوی رژیم اشغالگر صهیونیستی بیشتر هم می شود.
وی یادآور شد: رژیم صهیونیستی حتی به توافق هایی که برای حل مساله فلسطین همچون قرارداد صلح اسلو و زمین در برابر زمین هم پایبند نیست که همه اینها نشان دهنده خوی نسل کشی و جنایت کارانه سران صهیونیستی است.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از اقدام های ماندگار امام راحل نامگذاری جمعه پایانی ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس است که این حرکت نقش بسزایی در زنده نگهداشتن حقوق ملت فلسطین و مبارزه علیه صهیونیست ها داشته است.
نماینده مردم ایلام، چرداول، ایوان، مهران، ملکشاهی و سیروان در مجلس گفت: نامگذاری روز قدس باعث شد که ملت های مسلمان بیش از گذشته نسبت به ظلمی که در حق ملت فلسطین شده آگاه و حساس شوند.
به گزارش ایرنا؛ میرزایی اضافه کرد: روز قدس روز خروش و دفاع از آرمان های والای ملت فلسطین و نشان دهنده همبستگی جهان اسلام علیه صهیونیست های متجاوز است و به یقین این بار نیز ملت فهیم ایران و دیگر ملت های مسلمان یک صدا در راهپیمایی این روز حاضر می شوند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet