شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/04/09 17:25:32
سرویس مرکز پژوهش ها
به منظور تهیه پیش‌نویش پیشنهادات و تدوین گزارش کارشناسی برگزار شد؛

چهارمین نشست پیگیری فیش‌های حقوقی نامتعارف در مرکز پژوهش‌های مجلس

چهارمین نشست پیگیری فیش‌های حقوقی غیرمتعارف با حضور رییس مرکز پژوهش‌های مجلس و نمایندگان سازمان بازرسی کشور برگزار شد.
چهارمین نشست پیگیری فیش‌های حقوقی نامتعارف در مرکز پژوهش‌های مجلس چهارمین نشست پیگیری فیش‌های حقوقی غیرمتعارف با حضور رییس مرکز پژوهش‌های مجلس و نمایندگان سازمان بازرسی کشور برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201601101579655922.jpg چهارمین,نشست,پیگیری,فیش‌های,حقوقی,نامتعارف,در,مرکز,پژوهش‌های,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، درپی ماموریت دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی به مرکز پژوهش‌های مجلس جهت بررسی عوامل پرداخت‌های غیرمتعارف به برخی مدیران و مسئولان، چهارمین نشست بررسی دلایل پرداخت این مبالغ و ارزیابی راهکارهای جلوگیری از تکرار آن عصر امروز (چهارشنبه 9 تیر ماه) با حضور دکتر کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس در محل این مرکز برگزار شد.

شایان ذکر است در این نشست همچنین محمدکاظم اسدیان مدیرکل نظارت و بازرسی امور بانک و بیمه سازمان بازرسی کل کشور، عبدالعلی زارعیان جهرمی سرپرست دفتر حقوقی و حمایت از تولید و سرمایه گذاری سازمان بازرسی کل کشور، محمد قاسمی معاون پژوهش‌های اقتصادی و جمعی از کارشناسان و پژوهشگران مرکز پژوهش‌های مجلس حضور داشتند.

گفتنی است در چهارمین نشست پیگیری فیش‌های حقوقی غیرمتعارف، پیش‌نویس پیشنهادات مطرح شده در جلسات قبلی با حضور نمایندگان، سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محسبات، کمیسیون اصل 90 قانون اساسی و مرکز پژوهش‌های مجلس، بررسی و مورد ارزیابی قرار گرفت.

همچنین در ادامه این نشست نمایندگان کارگروه بررسی فیش‌های حقوقی غیرمتعارف، نظرات و پیشنهادات خود در راستای کارآمدتر کردن این پیش‌نویس را ارائه کردند.

گفتنی است در این نشست پیش‌نویس پیشنهادات مطرح شده پس از ارائه، جمع‌بندی شد و مقرر گردید تا براساس آن گزارشی نیز تهیه، تدوین و در مجلس شورای اسلامی ارائه شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet