هدر اصلی
1395/04/10 11:54:21
سرویس دیگر رسانه‌ها
ابراهیم نکو:

رژیم صهیونیستی نهاد اشغالگری و استبداد است

یک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «رژیم غاصب صهیونیستی نمادی از اشغالگری و استبداد و ظلم است» گفت:‌در راهپیمایی روز قدس امسال باید اقدامات جنایتکارانه حکام مستبد آل سعود و بحرین نیز محکوم شود.
رژیم صهیونیستی نهاد اشغالگری و استبداد است یک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «رژیم غاصب صهیونیستی نمادی از اشغالگری و استبداد و ظلم است» گفت:‌در راهپیمایی روز قدس امسال باید اقدامات جنایتکارانه حکام مستبد آل سعود و بحرین نیز محکوم شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43234.jpg رژیم,صهیونیستی,نهاد,اشغالگری,و,استبداد,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ابراهیم نکو اظهار کرد: محکومیت  اقدام کنندگان برای عادی سازی روابط ترکیه با رژیم صهیونیستی نیز باید در روز قدس امسال مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: فعل و انفعالات منطقه نشان از وحشت حاکمان مستبد از شکل‌گیری جنبش‌های آزادی‌خواهی و مردم‌سالاری در برخی کشورهای منطقه است؛ ‌چرا که بساط استبداد و حکومت‌های خودخواهانه خود را در خطر می‌بینند.

وی به اتفاقات اخیر در یمن و بحرین و موضع‌گیری اخیر ترکیه در رابطه با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: این اقدامات نشان از سرسپردگی سردمداران این کشورها به رژیم صهیونیستی دارد.

این نمایده سابق مجلس به ضرورت حضور هرچه باشکوه‌تر مردم در راهپیمایی روز قدس امسال اشاره و تصریح کرد: مسلمانان جهان باید با حضورشان در راهپیمایی روز قدس ثابت کنند هرگز تسلیم اراده حکام مستبد کشورهای استکباری نخواهند شد.

به گزارش ایسنا؛ نکو با اشاره به شرایط  حضور حجاج ایرانی در عربستان نیز خاطر نشان کرد: مردم باید با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس انزجار خود را نسبت به حکام مستبد آل سعود ابراز کنند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet