هدر اصلی
1395/04/10 14:35:29
سرویس دیگر رسانه‌ها
صفاری نطنزی:

ادعای حقوق بشری آمریکا رنگ‌ باخته و نخ‌نما شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر اینکه ادعای حقوق بشری آمریکا رنگ‌ باخته و نخ‌نما شده است، گفت: باید این جنایتکارها را محاکمه کرده و تقاص تمام خون‌های ریخته شده در کشورهای منطقه را بستانیم.
ادعای حقوق بشری آمریکا رنگ‌ باخته و نخ‌نما شده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر اینکه ادعای حقوق بشری آمریکا رنگ‌ باخته و نخ‌نما شده است، گفت: باید این جنایتکارها را محاکمه کرده و تقاص تمام خون‌های ریخته شده در کشورهای منطقه را بستانیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201604107802424643.jpg ادعای,حقوق,بشری,آمریکا,رنگ‌,باخته,و,نخ‌نما,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مرتضی صفاری نطنزی اظهار کرد: روز قدس یادگار حضرت امام خمینی (ره) است و ما بر این تعهد داریم تا در مسیر و رهنمودهای حضرت امام راحل قدم برداشته و استوار بمانیم.

وی بابیان اینکه منطقه غرب آسیا از نظر امنیتی شرایط ویژه‌ای دارد، افزود: همه شرایط دال بر این است که استکبار و صهیونیسم جهانی با آن شرایط خون‌خواری و استکباری خودش در تلاش است تا هم در بین دنیای اسلام تفرقه ایجاد کند و هم‌دست به تخریب کشورها بزند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: داعش و تکفیری‌ها را نمونه‌های جدید از حرکت و دشمنی استکبار جهانی خواند و گفت: اقدامات این گروه‌ها در کشورهای منطقه و تلاش برای دنبال کردن اهداف استکبار، خود دلیلی خواهد بود تا جمهوری اسلامی بیش‌ازپیش و مصرانه‌تر در راه اهداف و منویات امام راحل گام بردارد.

وی با تأکید بر اینکه روز قدس امسال را باید باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار کرد، گفت: بدون شک برگزاری راهپیمایی باشکوه روز قدس مشت محکمی است بر دهان استکبار و صهیونیست‌ها خواهد بود و از خدا می‌خواهیم مسلمانان را در جهت آزادی قدس شریف یاری نماید.

صفاری نطنزی با اشاره به هفته حقوق بشر، تصریح کرد: امروزه عوامل و ایادی آمریکا با حمایت‌های این کشور و صهیونیست‌ها در منطقه دست به کشتار بی‌رحمانه مردم بی‌گناه می‌زنند و حقوق بشر را به‌ صورت علنی نقض می‌کنند.

وی از عربستان سعودی به‌ عنوان یکی از ایادی محرز آمریکا در نقض حقوق بشر در منطقه نام برد و گفت: همه کشتارها و تخریب‌ها در منطقه و شعله‌ور کردن آتش تفرقه به رهبری آمریکا صورت می‌گیرد.

به گزارش فارس؛ نماینده نطنز و قمصر با تأکید بر اینکه ادعای حقوق بشری آمریکا رنگ‌باخته و نخ‌نما شده است، خاطر نشان کرد: ما باید این جنایتکارها را محاکمه کرده و تقاص تمام خون‌های ریخته شده در کشورهای منطقه به‌ویژه در سوریه، عراق، یمن را بستانیم.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet