هدر موبایل
1395/04/12 10:16:56
سرویس فرهنگی
جلودارزاده:

طرح تشکیل کمیسیون زنان و خانواده با قید یک فوریت ارائه می‌شود/ ابراز امیدواری برای تشکیل کمیسیون تا پایان سال جاری

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از قید یک فوریتی بر طرح کمیسیون زنان و خانواده برای ارائه در صحن علنی خبر داد و ابراز امیدواری کرد با طی روند مربوطه، این کمیسیون تا پایان سال جاری تشکیل شود.
طرح تشکیل کمیسیون زنان و خانواده با قید یک فوریت ارائه می‌شود/ ابراز امیدواری برای تشکیل کمیسیون تا پایان سال جاری عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از قید یک فوریتی بر طرح کمیسیون زنان و خانواده برای ارائه در صحن علنی خبر داد و ابراز امیدواری کرد با طی روند مربوطه، این کمیسیون تا پایان سال جاری تشکیل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107955061726.jpg طرح,تشکیل,کمیسیون,زنان,و,خانواده,با,قید,یک,فوریت,ارائه,می‌شود/,ابراز,امیدواری,برای,تشکیل,کمیسیون,تا,پایان,سال,جاری Icana

سهیلا جلودارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن انتقاد از اینکه حوزه زنان و خانواده در کشور متولی مناسبی ندارد و در این میان سازمان صداوسیما، وزارت فرهنگ و غیره نمی‌توانند به صورت مناسب به وظایف خود عمل کنند، گفت: نمایندگان خانه ملت ضمن امضای طرح تشکیل کمیسیونی به نام زنان و خانواده به دنبال برنامه‌ریزی در این حوزه و رفع چالش‌های موجود هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تشکیل چنین کمیسیونی می تواند راهگشای مسائل حوزه زنان و خانواده باشد، اظهار کرد: برخی افراد از موازی‌کاری احتمالی کمیسیون مذکور با فراکسیون زنان و خانواده انتقاد می‌کنند در حالی که این کمیسیون می‌تواند تصمیمات فراکسیون زنان و خانواده را پیگیری کند.

وی با تاکید بر اینکه نباید از مسائل حوزه زنان و خانواده غافل شویم، خاطرنشان کرد: ممکن است طرح تشکیل چنین کمیسیونی در مجلس و محتوای مطروحه در آن، موجب برخی چالش‌ها  شود ولی چنین موارد و بحث‌هایی حتما سازنده و مثبت خواهد بود.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این طرح با قید یک فوریت مطرح خواهد شد و در صورت جلب نظر موافق نمایندگان، در کمیسیون‌های اصلی و فرعی مورد بحث و نظر قرار خواهد گرفت و خواهان آن هستیم که هرچه سریعتر برای بررسی جزئیات در صحن علنی مطرح شود.

جلودارزاده تصریح کرد: این طرح در صورت کسب نظر موافق نمایندگان در صحن علنی، در کمیسیون تدوین‏ آیین ‏نامه داخلى مجلس بررسی می‌شود و با توجه به اینکه زمان مناسبی تا پایان سال جاری وجود دارد، احتمال تشکیل کمیسیون زنان و خانواده در سال جاری وجود دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet