هدر موبایل
1395/04/12 11:42:35
سرویس اقتصادی
یوسفیان ملا خبر داد:

طرح مقابله با حقوق های نجومی فردا به هیات رییسه مجلس تقدیم می شود/بررسی طرح به صورت اولویت‌دار

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از تقدیم طرح مقابله با حقوق های نجومی به هیئت رئیسه در جلسه علنی فردا و بررسی اولویت دار این طرح خبر داد.
طرح مقابله با حقوق های نجومی فردا به هیات رییسه مجلس تقدیم می شود/بررسی طرح به صورت اولویت‌دار عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از تقدیم طرح مقابله با حقوق های نجومی به هیئت رئیسه در جلسه علنی فردا و بررسی اولویت دار این طرح خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg طرح,مقابله,با,حقوق,های,نجومی,فردا,به,هیات,رییسه,مجلس,تقدیم,می,شود/بررسی,طرح,به,صورت,اولویت‌دار Icana

عزت‌الله یوسفیان‌ملا درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از تقدیم طرح مقابله با حقوق های نجومی به هیئت رئیسه در جلسه علنی فردا خبر داد و گفت:نمایندگان به صورت دقیق و کارشناسی در حال تدوین این طرح هستند، تا برای ارائه در جلسه فردا تکمیل شود.

نماینده مردم آمل و لاریجان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس با جدیت و با استفاده از بازوهای نظارتی خود موضوع حقوق های نجومی را تا زمان رسیدن به نتیجه و برخورد با مدیران متخلف پیگیری خواهد کرد،افزود:پرداخت های بالا خارج از ضوابط قانون خدمات کشوری صورت گرفته،البته نقص های قانون خدمات کشوری و سایر قوانین که روزنه هایی برای فرار ایجاد کرده ،باید رفع شود.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،با تاکید براینکه میزان پرداختی حقوق باید براساس میزان بهره وری انجام شود،تصریح کرد:اگر میزان دریافت حقوق متناسب با میزان تلاش و بهره وری نیروی کار باشد،میزان پرداختی ها به این میزان نخواهد بود و این تفاوت زمین تا آسمانی بین حقوق کارمند و مدیر وجود نخواهد داشت.

گفتنی است؛طرح مقابله با حقوق های نجومی با محورهایی همچون تعیین سقف 10 میلیون تومانی برای حقوق ها،استرداد حقوق های بیش از سقف تعیین شده و اختصاص سهم مازاد حقوق های بالای 10 میلیون به افرادی با حقوق کمتر از یک و نیم میلیون و بازنشسته‌های با حقوق کمتر از یک‌ونیم میلیون تهیه و تدوین شده است/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet